PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36434}
6,3 371
ocen
6,3 10 1 371
4,9 7
ocen krytyków
Na Sybir
powrót do forum filmu Na Sybir

Dobre stare kino, W SUMIE WART OBEJRZENIA, choć na początku nie wyglądał zbyt zachęcająco.
Najbardziej podobała mi się scena pościgu na klatce schodowej.

A teraz zadam chyba trochę głupie pytanie.
KOGO GRAŁ EUGENIUSZ BODO?
Czyżby to był ten robotnik z którym uciekał główny bohater?
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ I POZDRAWIAM>

ocenił(a) film na 7
lukasz78902

O ile dobrze pamiętam, grał tam rewolucjonistę, który został zastrzelony wtedy, kiedy wszyscy uciekali przed Ochraną-ale mogę się mylić.

ocenił(a) film na 9
lukasz78902

Grał Robotnika na Sybirze :)
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 9
Napoleon_4

Nie na Sybirze tylko tego co uciekał z tej Carskiej obławy w pomieszczeniu chemicznym w kamienicy w Warszawie. Potem go zabili.
Jest to dziwny "zbieg okoliczności" gdyż w filmie zginą z rąk Rosji Białej, a 13 lat później umarł z rąk Rosji Czerwonej!!!

lukasz78902

Wik699 ma rację. Właśnie jestem w trakcie lektury biografii Bodo i jest tam jasno napisane, że grał rewolucjonistę, tego w białej koszuli, który ginie jako ostatni uciekając z głównym bohaterem.

ocenił(a) film na 9
meganjewell

Dawno oglądałem film, więc mam pytanie. To tutaj czy w "Bohaterach Sybiru" Bodo strzela do Moskali z karabinu jadąć pociągiem?

zulombo

Wiesz co, Bohaterów Sybiru nie widziałam , a z Na Sybir takiej sceny nie kojarzę (tu uciekali bryczką ;) ), więc pewnie tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones