PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430867}

Na Zachodzie bez zmian

Im Westen nichts Neues
7,3 57 703
oceny
7,3 10 1 57703
6,8 35
ocen krytyków
Na Zachodzie bez zmian
powrót do forum filmu Na Zachodzie bez zmian

Źle się zapowiada,

ocenił(a) film na 8

jeśli reżyserką ma być twórczyni "Pojótrza" to raczej będzie to typowa przeciętna Hollywoodzka produkcja będąca daleko w tyle za za wesją z lat 30 a nawet za tą z lat 70.

Turdus

Ona tylko zdjęcia do "Pojutrze" robiła, nie reżyserowała. Nie pamiętam już czy zdjęcia w tym filmie były
dobre...

ocenił(a) film na 8
shish_kabob

Rzeczywiście źle spojrzałem. No to w taki razie mamy praktycznie debiutantke do kręcenia ekranizacji tak ważnego arcydzieła literatury. Dalej źle to widze.

Turdus

Cała ekipa nie ma za wiele w dorobku, scenarzyści też tylko po jednym filmie, a to żadne świeżaki, tylko ludzie po 50. Wygląda na to, że robią film na własną kieszeń. Będzie wesoło.

Urielen

Co Wy tak najeżdżacie na tych ludzi? To że nie mają doświadczenia nie znaczy zaraz, że film będzie kiepski. Są ludzie, którzy mają talent i nie potrzebują wielkiego doświadczenia, żeby stworzyć coś dobrego. To mi przypomina współczesny rynek pracy, gdzie zabija się kreatywność i zapał na rzecz wrzucania wszytskich do 1 worka przez pryzmat doświadczenia.

uwieziona

Nie widzę, żeby ktokolwiek tu "najeżdżał". Przedmówcy chyba tylko wyrażali niepokój. Jak się ekranizuje taką książkę to wiadomo, że każdy fan raczej się obawia efektów.

shish_kabob

Ja bym tego nie nazwała zwykłym niepokojem, tylko totalnym brakiem wiary i sugerowanie komuś, że jest kiepski nie znając Go kompletnie. Sama obawa w sobie nie jest niczym złym.

ocenił(a) film na 6
Turdus

no i miałeś rację...

ocenił(a) film na 8
piter279

Jeśli tak, to w sumie szkoda. Pewnie w listopadzie seans, zobaczymy. Tylko teraz to już zbytnio nie pamiętam starych wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones