PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430867}

Na Zachodzie bez zmian

Im Westen nichts Neues
7,3 57 703
oceny
7,3 10 1 57703
6,8 35
ocen krytyków
Na Zachodzie bez zmian
powrót do forum filmu Na Zachodzie bez zmian

Film obejrzałem dzisiaj, w 3 ratach, bo na raz po prostu nie dałem rady. Dla krytyka filmowego pewnie to jest arcydzieło, dla zwykłego widza jak ja, NIC nadzwyczajnego. W skali 1-10, maksymalnie 3. Obejrzeć można z obowiązku tylko po to aby przekonać się na własne oczy, że ta wersja nie umywa się do pierwowzoru. Niestety produkcje Netflixa to ostatnimi czasy popłuczyny.

ocenił(a) film na 6
Gracz_Karciany

Pierwowzoru? Mówisz o wersji z 1930? To był pierwowzór

ocenił(a) film na 3
mlodszylele

Faktycznie. Dziękuję za uwagę. Miałem na myśli wersję bodajże z 79 (heh, myślałem o dość współczesnym kinie). Odnośnie wersji z 2022 nie mogę się nadziwić, że przy takim budżecie aż tak spaprano film, a przecież Niemcy potrafią przynajmniej w mojej widzowskiej ocenie stworzyć majstersztyk batalistyczny jak choćby Upadek. Nie ukrywam , że po Zachodzie oczekiwałem właśnie takiego Kina przez duże K, a obejrzałem wielkie G jak g..... . Jak podkreśliłem, nie jestem krytykiem filmowym, który rozczula się nad każdym grymasem twarzy w jakiejś scenie i na scenie trwającej 5 sekund debatuje 30 minut. Moja opinia to zwykła opinia widza, który chce po prostu obejrzeć dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones