PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430867}

Na Zachodzie bez zmian

Im Westen nichts Neues
7,3 57 629
ocen
7,3 10 1 57629
6,8 35
ocen krytyków
Na Zachodzie bez zmian
powrót do forum filmu Na Zachodzie bez zmian

FILM O BARDZO ZASŁUŻONYM DLA EUROPY NARODZIE - CO JA WYPISUJĘ - CAŁEGO ŚWIATA - TAK TRZYMAĆ I HANDLOWAĆ Z PUTINEM

ocenił(a) film na 8
zuziagucioczika

Trzeba mieć ogromne pokłady złej woli albo po prostu niewyobrażalnej głupoty, żeby napisać taki kuriozalny komentarz.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

JESTEM Z POCHODZENIA AUSTRIAKIEM , ANGLIKIEM I POLAKIEM - MÓJ ZIOMEK ADOLF TEŻ SIĘ ZASŁUŻYŁ W PIERWSZEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ - POLSKA MIAŁA UBAW PRZEZ CAŁE WIEKI - Z TYCH WOJENNYCH DEBILI POTEM CAŁY ŚWIAT MIAŁ NOWY PORZĄDEK Adolf Hitler i (wym. [ˈadɔlf ˈhɪtlɐ]; ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie) – niemiecki polityk pochodzenia austriackiego, kanclerz Rzeszy od 30 stycznia 1933, Wódz i kanclerz Rzeszy (niem. Der Führer und Reichskanzler) od 2 sierpnia 1934 do śmierci; twórca i dyktator III Rzeszy, przywódca Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideolog narodowego socjalizmu; zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za zbrodnie przeciw ludzkości. Uznawany za osobiście odpowiedzialnego za politykę rasową III Rzeszy i śmierć milionów ludzi zabitych podczas jego rządów – w tym – za Holocaust i Porajmos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones