PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780890}

Na fali 2

Surf's Up 2: WaveMania
5,1 770
ocen
5,1 10 1 770
Na fali 2
powrót do forum filmu Na fali 2

No i oczywiście ani plakatu ani żadnych danych, no i jak to na filmwebie nawet ocenić nie można, chociaż premiera odbyła się już w styczniu!!!

plooshack

A w Polsce kiedy? bo widzie ze jest juz z lektorem PL.

plooshack

Właściwie to dubel. Jest jeszcze druga strona tegoż filmu, przy którym jest więcej oczekujących materiałów: http://www.filmweb.pl/film/Surf’s+Up+2%3A+WaveMania-2017-780862

ocenił(a) film na 9
fredaser

Dubel? No to podwójna amatorszczyzna filmwebu.

ocenił(a) film na 4
plooshack

Masz rączki?? To sam dodaj plakat, gatunek obsadę etc etc... Myślisz, że samo się doda??

WujekChu1ek

Już samo się dodało :p ;)
Spojrzałem na oczekujące materiały, i ktoś w ostatnich paru dniach dodał mnóstwo materiałów.
Wszystko czeka na weryfikację...

Ja jak gdzieś nie widzę opisu, szukam, ściągam go, tłumaczę, redaguje i wpisuje jako komentarz + dodaje jako kontrybucje opisu, a dopóki jej nie opublikują, to i tak opis jest dostępny...
Jak tu, w nowym serialu sf...
http://www.filmweb.pl/serial/Dystopia-2017-771701

ocenił(a) film na 4
Montago

Napisałem to raczej z przekąsem, bo widziałem oczekujące materiały... Sam dodaje takie rzeczy od kilku lat;) Dzięki za info o serialu, nie znam a "syfy" seriale łykam jak młody pelikan:P

WujekChu1ek

Ja Cię już "wyczuwam'', wiem że raczej ironicznie to piszesz.

A co do serialu, jakoś przypadkiem mi się otworzył, nawet nie wiem co i gdzie kliknąłem ;)
A zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) film na 9
WujekChu1ek

Na Twoje szczęście, że to faktycznie tylko ironia, bo już gniew we mnie wstąpił niepohamowany. Ile już plakatów i tytułów i opisów próbowałem dodać, a większość wciąż czeka na opinię filmwebowych łaskawców, Generalnie zacząłem już przenosiny na IMDB, ale przeprowadzka niemal 3000 obejrzanych tytułów trochę potrwa.

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Moi drodzy, kłótnia nie ma sensu. Obie strony mają racje, po pierwsze ktoś musi wysłać, a po drugie ktoś zaakceptować to zamiast kasowych, nagłaśnianych produkcji Marvala itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones