PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413587}

Na gorąco

Redacted
6,1 938
ocen
6,1 10 1 938
3,7 3
oceny krytyków
Na gorąco
powrót do forum filmu Na gorąco
_verte_

Czyli jaka? Jaka jest według Ciebie rzeczywistość w Iraku?

ocenił(a) film na 6
Cinoslaw

http://www.middle-east-online.com/english/?id=25031

_verte_

Nie moge sobie juz gorszej rzeczywistosci wyobrazic. Media jakos pokazuja ze zolnierze sobie stoja, patroluja a potem te filmy czy listy z relecji z porwania osob, czlowiek ma pranie mozgu i zaczyna czesc osob myslec ze Ci zolnierze sa w Iraku potrzebni, ale jak sie obejrzy ten film, juz widac cos innego, podkladanie bomb, przeciez Ci zolnierze to ludzie a nie roboty, jesli maja byc nadal ludzmi musza zyc jak ludzie, a przez ta rozloke staja sie robotami, troche mam wrazenie ze tylko pewna grupe speleczna ludzi tam wysylaja i tylko pewna grupa ludzi da sie wyslac. Widze ich jako takich zolnierzy, czy to hitlera, czy to amerykanskich, co za roznica, niech zostawia ten kraj !! w ilu innych krajach sa terrorysci, przeciez to chore, wczesniej tam ich nie bylo, i nie wyobrazam sobie azeby ktos najechal na polske, zatrzymal moje auto i zrobil rewizje, sie nie dziwie ze ludzie zaczynaja odbierac ich jako intruzow i chca sie bronic.

ocenił(a) film na 10
Cinoslaw

Nieciekawa. Tutaj masz tylko posterunek. Ale przypomnij sobie zdanie o przedłużającej się misji. Rotacja w wojskach USA to kpina. Żołnierz US to zupełnie inny charakter niż polski, a nawet powiem, że europejski. Ten film wbrew pozorom łagodnie potraktował temat.

ocenił(a) film na 9
_verte_

Rzeczywiście ostatnia scena przytłaczająca, jak zobaczyłem ostatnie zdjęcie to się poryczałem massive

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones