PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788228}

Na karuzeli życia

Wonder Wheel
5,9 15 329
ocen
5,9 10 1 15329
4,4 22
oceny krytyków
Na karuzeli życia
powrót do forum filmu Na karuzeli życia

Bardziej paskudnej i oklepanej dopełniaczówy to już nie mogli dać na tytuł.
A co do Allena, to oczywiście nie ma sensu oglądać jego filmów od lat, więc nie obejrzę na pewno.

kashmir23

Bardzo Ci dziękujemy że byłeś łaskaw podzielić się z nami tą głęboką, merytoryczną opinią na temat filmów Allena.

guido447

Ok, filmy Allena to dzieła sztuki.
Teraz napisałem głęboko i merytorycznie, żeby podbudować Ci ego, że ktoś się zgadza z Tobą :)

ocenił(a) film na 8
kashmir23

Radzę jednak spróbować obejrzeć. Przykuwa uwagę i ukazuje szeroki wachlarz emocji. Duża w tym zasługa Kate Winslet,która swoją własną charyzmą oraz talentem ubarwia cały film.

Mila1505

Widziałem na trailerze, że strona wizualna jest interesująca. Niemniej jednak dla mnie Allen (z rzadkimi wyjątkami), kręci od lat jeden film o nowojorskiej inteligencji z całą jej bohemą i manieryzmem, co mnie osobiście irytuje.

ocenił(a) film na 8
kashmir23

Hmmmm. W niniejszym filmie też te aspekty mają miejsce ale mam wrażenie,że w nieco innej formie

kashmir23

Rzeczywiście, Allen kręci od lat filmy w podobnym klimacie muzycznym, kostiumowym i miłosnym. Byłem w kinie na kilku jego filmach. Początkowo mnie zachwycał ich klimat, ale równie szybko się znudził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones