PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680400}

Na niby

Eventyrland
6,4 795
ocen
6,4 10 1 795
Na niby
powrót do forum filmu Na niby

...chorelnie realistyczny, momentami przygnębiający i dołujący, chwilami poetycki i dający
wenętrzny spokój i wyciszenie...Z jednej strony pokazuje jak ciężko jest wybrnąć z bagna w które
raz, czasami ze zwłykłej głupoty się wdepnęło, z drugiej uświadamia że do końca należy walczyć o
to co w życiu najważniejsze...

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Hej, jestem na świeżo po seansie, zajrzałem na forum w poszukiwaniu ocen tego filmu. Rzeczywiście znakomite kino, natomiast nerwy mam zszargane i nie wyobrażam sobie jak taka dołująca historia mogła dać Ci wewnętrzny spokój i wyciszenie. Chyba tylko wtedy, gdyby odrzucić fabułę i skupić się na przepięknych zdjęciach. Ale to wg. mnie niemożliwe.
P.s. ostatnia scena z "przebudzeniem" jej chłopaka na wózku trochę science fiction - bez niej dałbym 9-tkę.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Boruch

"Na Niby" tak brzmi polski tytuł...wynika z tego, że chłopak udawał?

ocenił(a) film na 6
centomaniak

To by było zupełnie bez sensu.
W tak realistycznie zrealizowanym filmie taka ściema?

Leszy2

to wizja jej marzenia...
ojciec chłopaka mówił, że ona liczy na cud, na idealny koniec, że Frank się obudzi i będą żyć razem z córką
to takie marzenie senne

ocenił(a) film na 7
sabath_a

Tak właśnie można to odebrać. Szczypta marzeń w brutalnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
Boruch

Faktycznie ostatnia scena zbędna. Oczywiście nie należy jej brać dosłownie, ale jaki miała mieć sens to nie wiem.

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Nie wiem czy taki realistyczny. Rzecz dzieje się zdaje się w Norwegii a nie widziałem żadnego czarnego czy kolorowego. A to obecnie nieodzowny element tamtejszego krajobrazu ...

ocenił(a) film na 7
Bobby_Gontarski

Policjanta też nie uświadczyliśmy. To znaczy, że w Norwegii policja jest zbędna? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones