PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000907}

Na pełny etat

À plein temps
7,1 2 140
ocen
7,1 10 1 2140
7,5 11
ocen krytyków
Na pełny etat
powrót do forum filmu Na pełny etat
MichaelGrzesiak

Myślę, że ze względów ekonomicznych - jednak tankowanie kosztuje więcej niż sieciówka biletowa (chyba, że mieszkasz w Poznaniu </joke>). Była tam też scena, w której w akcie desperacji próbuje odpalić auto i nie daje rady. Poza tym nie mamy też informacji czy ma opłacone ubezpieczenie itp. (nie byłoby to niczym dziwnym, że głównie bazuje na komunikacji publicznej - nie była przecież w stanie przewidzieć strajków w Paryżu).

ocenił(a) film na 7
lilb

No tak, ale skoro zaczęły się strajki, miasto zablokowane, pociągi nie kursują jak powinny, to dość dziwne, że nie dała auta do mechanika. Albo mogła z jakimś sąsiadem jeździć przez te kilka tygodni. Straciła pracę w hotelu przez spóźnienia, dziwnie podeszła do tego tematu. Cały film mi się podobał, ale nie kumam tej akcji. Autem może i drożej, ale lepiej jechać drożej niż stracić pracę, a przecież ma dwójkę dzieci na utrzymaniu.

MichaelGrzesiak

No faktycznie - dużo zostało tutaj niedopowiedziane, albo po prostu pominięte. Może cały czas wierzyła, że strajki zaraz miną? Z sąsiadem chyba próbowała jeździć (przynamniej tym, który raz już ją podwiózł i potem ona go prosiła, żeby dał jej znać jak znowu będzie jechać). Też mi jednak trochę brakowało trochę klarowniejszego przedstawienia jej desperacji w tych dojazdach, bo dopowiadać to możemy sobie teraz w sumie wszystko.

MichaelGrzesiak

Ona nie miała pieniędzy koszt naprawy samochodu pewnie drogi , to raz a dwa samochodem może i drożej ale korki są również i czasem dluzej sie czeka w korku a pociagiem lepiej , starjk przypadek losowy ... a przecież normalnym jest ze powinno być zastępcza komunikacja...

ocenił(a) film na 7
FrywolnaHaneczka

W każdym innym kraju niż Francja dałbym wiarę, że strajk to przypadek losowy :)

ocenił(a) film na 6
MichaelGrzesiak

Mnie bardziej dziwi , czemu nie przeprowadziła się bliżej, cały film mnie to męczyło

ocenił(a) film na 8
annikki27

Zapewne problem ze znalezieniem takiego lokalu, co by nie powodował ,,zawału'' ze względu na rachunki nie tylko za czynsz, ale również za media, prąd, ogrzewanie. A jeśli już by się znalazło to w takiej paskudnej miejscówce, gdzie jest problem z komunikacją miejską do miejsca pracy i potencjalnej szkoły dzieci.

Warto zwrócić uwagę, iż Paryż ma około 2,187 mln mieszkańców, a sama jego aglomeracja - 10, 782 mln mieszkańców. Olbrzymia aglomeracja, jeszcze większa niż warszawska. Z tego powodu również i życie jest droższe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones