PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10128}

Na przedmieściach

The 'Burbs
6,9 6 142
oceny
6,9 10 1 6142
6,1 8
ocen krytyków
Na przedmieściach
powrót do forum filmu Na przedmieściach

W KOŃCU !!!

ocenił(a) film na 9

Po tylu latach szukania go znalazłem. jako gówniarz może max 7 lat zapamiętałem scenę z
bagażnikiem pełnym kości. I nie potrafiłem sobie przez te wszystkie lata przypomnieć co to był za
film AŻ W KOŃCU z nudów oglądając któryś film z rzędu od kolegi zgrany... ZNALAZŁ się !


Jestem człowiekiem spełnionym :D

Amitherei

ahahah. Moja "misja" była podobna. Oglądałam ten film wiele lat temu i zapamiętałam scenę z bagażnikiem pełnym kości oraz to, że jedna z postaci miała bluzkę w groszki. Film odnalazłam jakieś 2, 3 lata temu.

Amitherei

Też oglądałam ten film w wieku kilku lat i od długiego czasu próbowałam go odnaleźć i się w końcu dzisiaj udało. Pamiętałam scenę z psem, który wykopał ludzką kość.

ocenił(a) film na 9
curlygirl1

Miałem dokładnie tak samo jak Wy Panowie! ;)

Gojira

Ja zapamiętałem scenę z osami. Oglądałem ten film na RTL 7 mając 12/13 lat. Potem odnalazłem go w 2009 roku w internecie. I znów sobie o nim przypomniałem w 2019!!!

ocenił(a) film na 9
BARTEK_142

Mi jakoś scena z bagażnikiem zapadła w pamięć... nawet obsady nie zapamiętałem (w tamtym czasie jeszcze nie zwracałem uwagi na aktorów) ;)

ocenił(a) film na 9
Amitherei

Ja zapamiętałam Toma Hanksa i szukałam w jego filmografii ;) na szczęście się udało. Mi się podobało: "Hej, pinokio!"

sternik_

Nie uwierzycie!!!! Miałem tak samo;) przez wiele lat zastanawiałem się co to za film. Byłem święcie przekonany, że to "Sąsiedzi". W głowie miałem tylko twarz tego człowieka Henry Gibson.;) Ostatnio oglądałem Polowanie na druhny i proszę bardzo.... Ale ulgaaa. Tyle lat cierpień ;P

ocenił(a) film na 7
Amitherei

Miałam identycznie :) szukałam tego filmu kilka lat i dzisiaj go znalazłam

aronia877

A ja oglądałem ten film w łonie matki i dzisiaj go znalazłem. Hurrrra!

ocenił(a) film na 7
Amitherei

Ten film też jest moim filmem z dzieciństwa i był nagrany na kasete VHS z telewizji i nazwany "Sąsiedzi", myślałam przez te wszystkie lata, że ten film ma taką nazwe i gdyby nie to, że gra w nim Tom Hanks to też miałabym probelm ze znalezieniem go w internecie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones