PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
7,4 178 452
oceny
7,4 10 1 178452
7,0 23
oceny krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

jaki w tym roku widzialem. Praktycznie wszystko juz gdzies kiedys bylo, ale tym razem scenariusz i gra Pana Cruise przechylila szale zwyciestwa na strone produkcji! Ogolnie aktorswo w "Na skraju.." na niezlym poziomie do tego dochodzi fajny humor i efekty specjalne. Bardzo dynamiczna akcja nie pozwala praktycznie dopic piwa i zagryzc paluszkiem.. cos mi sie wydaje, ze na dniach zrobie sobie powtorke tego filmidla 9/10

fari

Hej, mógłbyś przytoczyć kilka tytułów Twoim zdaniem najlepszych z gatunku sci-fi? Ostatnio coraz bardziej wkręcam się w tę dziedzinę, ale nie wiem co najlepiej wyłapać w morzu tych filmów.

ocenił(a) film na 9
MrZajac

Siema! Troche tego jest (",) przytocze tylko te ktore pamietam, ale jest ich znacznie, znacznie wiecej: "Rok 1984", "Mad Max" (ten z M. Gibsonem.. remake nie widzialem jeszcze), " Pacific Rim", " Glebia", "Raport Mniejszosci", "Gwiezdne Wojny" (wszystkie czesci klasyka pewnie widziales!!), "X- Man" (wszystko), "Iron Man" (wszystko), "Avengers" (wszystko), "Elizjum", "Snowpiercer: Arka przyszłości", "Przypadek 39", "Pamiec Absolutna" (obydwie wersje z Arnoldem i z Farellem), seria z "Predator", "Obcy" (wszystko), "Cos" (starsza wersja z Russellem), "Avatar", "Piaty Element", "Faceci W Czerni", "Star Trek" (wszystkie klasyka!!), "Thor", "Riddick" (wszystkie czesci!!), "Incepcja", "Transcendencja", "Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia", "Archiwum X" (serial), "Grawitacja", "12 Malp", "Looper: Petla Czasu", "Jestem Legenda", "Jumper", "Ksiega Ocalenia", "Matrix" (wszystkie czesci, ale najlepsza PIERWSZA!!), "Terminator" (wszystkie), "Istota", "Mechaniczna Pomarancza", "Lowca Androidow", "Odyseja Kosmiczna 2001", "Efekt Motyla"...... i duzo, duzo wiecej pozdr

ocenił(a) film na 9
fari

Nie wiem czy naj, bo trudno wybrać, ale na pewno jeden z lepszych, bardzo zaskoczył mnie na plus!

użytkownik usunięty
fari

Pierwsza dycha .Oby takich filmów więcej.

ocenił(a) film na 8

Piszesz dycha, a pokazuje że 9 dałeś...?

ocenił(a) film na 9
fari

To racja, wciąga od początku do końca, a duży plus za porcję humoru i stałe nabijanie się z wojaczki (co zazwyczaj w amerykańskich filmach, pełnych patosu, nie ma miejsca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones