PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4395}

Na wrogiej ziemi

In Country
6,2 929
ocen
6,2 10 1 929
Na wrogiej ziemi
powrót do forum filmu Na wrogiej ziemi

W sumie spodziewałem się lepszego filmu. Otrzymałem ciekawą opowieść,z fajną rolą Bruce'a Willisa i niestety bardzo przeciętną muzyką Jamesa Hornera. Jedynie zakończenie robi dobre wrażenie. 6/10

toma_90

Niezły owszem ale jest mała niejasność: dlaczego Emmet miał nazwisko Smith a jego brat Hughes?

ocenił(a) film na 6
bapoza

Ciekawe pytanie. Podczas oglądania filmu nawet nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie jest to mała niejasność. Może mieli różnych ojców, stąd dwa inne nazwiska (chociaż we filmie nie było mowy o przyrodnim bracie). Albo brat Smitha przyjął nazwisko żony.
Nie wiadomo :)

ocenił(a) film na 6
toma_90

Warto też zobaczyć dla roli Bruca Willisa, tak innej od postaci odgrywanych przez niego później twardzieli.
Dobry dramat 6/10

toma_90

Polecam wsłuchać się szczególniej w ścieżkę dźwiękową Hornera, całość dostępna tutaj https://www.youtube.com/playlist?list=PLH9C08qrQ7S4wrwMt7pLNQ80zT8fUwTr2

Np. w temacie muzycznym dotyczącym Emmeta, słyszymy niby spokojną melodię ale pojawia się coś, co ten spokój burzy, niby prosty zabieg ale oddaje demony, jakie nękają Emmeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones