PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7981}

Na wschód od Edenu

East of Eden
7,7 16 570
ocen
7,7 10 1 16570
7,9 16
ocen krytyków
Na wschód od Edenu
powrót do forum filmu Na wschód od Edenu

jimmy...

ocenił(a) film na 10

james dean, james dean, james dean, co ten aktor takiego w sobie mial?

użytkownik usunięty
Amoa

re:ijmmy
hmmmmmmmmmmmm to coś co on miał nazywa się chyba..talent i osobowść.

ocenił(a) film na 8
Amoa

Był buntownikiem i zginął jak na buntownika przystało.

desiree89

Bzdura. Jego śmierć była czysto przypadkowa, zginał w wypadku samochodowym, nie ze swojej winy.

ultramegaok

Jadąc z taką prędkością trudno mówić, ze zginął nie z własnej winy.

ocenił(a) film na 10
Jen

Jechał z dużą prędkością bo:
1)droga była pusta
2)chciał wypróbować nowy, sportowy samochód, którym miał jechać w wyścigu
3)to nie on spowodował wypadek, tylko ten drugi, gdyż wyjechał z zakrętu i nie widział "Little Bastard".

ocenił(a) film na 9
Kathryn

Jak wyliczono po wypadku, jechał ok. "120km/h", aż tak szybko to nie było. Miał po prostu pecha. Nic więcej. Zginął jak zwykły człowiek.

ocenił(a) film na 10
Man_With_the_Plan

Niee ja czytałam w wielu źródłach że Jimmy jechał z prędkością 88 km/h to nie była wina Jamesa, jadący z naprzeciwka student nie patrzył na drogę i to on był winny całej tragedii. Czytałam, że ostatnie znane słowa Jamesa to " Zatrzyma się przecież nas widzi":(

ocenił(a) film na 10
maja_19

A co do tematu no to co on w sobie miał?? Co za pytanie wystarczy spojrzeć :) - przyciągał wzrok był niesamowicie przystojny i charyzmatyczny a do tego charakterystyczny, miał w sobie mnóstwo emocji i to było widać na pierwszy rzut oka był genialnym aktorem przyciągał wyglądem charakterem innością nietuzinkową osobowością ... mogłabym wymieniać do rana:)

ocenił(a) film na 10
ultramegaok

Wszyscy wiemy,że James był nieszczęśliwy i w pewnym stopniu istniały spekulacje na temat jego śmierci.Według mnie popełnił samobójstwo.

MrsDean

w jaki sposób? myślę, że gdyby się chciał zabić, to wjechałby do rowu lub walnął w drzewo.. przecież nie zaplanowałby, że jakiś facet w niego wjedzie..

ocenił(a) film na 10
xmagiquex

to była śmierć przez roztargnienie, przeczytaj "Szybkie życie" :)

MrsDean

ok:)

ocenił(a) film na 9
MrsDean

Czytałam, świetna książka! Dzięki niej zainteresowałam się filmami z nim :D.

Amoa

oprócz tego, że był niewyobrażalnie seksowny, to potrafił grać ekspresyjnie i nie kiczowato, co się często nie zdarza.

Amoa

t-shirt na sobie ;)

Amoa

Szkoda, że go z nami od dawna nie ma. Na pewno zrobiłby karierę na miarę Pacino, De Niro, Newman'a.. Był wielkim aktorem, tylko 3 większe rolę i to w takim wieku, pokazał klasę.. Miał osobowość, demoniczność :) Buntownik z krwi i kości.

ocenił(a) film na 9
namastei

Gdybym miała ująć odpowiedz w trzech słowach były by to:
-czar
-naturalność
-talent
A że lubię gratisy to dodam jeszcze:
-własny styl bycia-nie wypracowany,ale swój,tak po prostu...
Pamiętam jak oglądałam jeden z programów poświęcony twórczości J.D...ktoś powiedział że"James nie grał,po prostu stawał się inną postacią...nawet jak trzymał kubek i popijał kawę,czy robił herbatę to nie grał...on to po prostu robił"...

ocenił(a) film na 8
Amoa

http://www.youtube.com/watch?v=X1j1l4WUjHU&feature=player_embedded#! EAST OF EDEN feat. Penn Badgley (parodia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones