PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801981}

Na zawsze moja dziewczyna

Forever My Girl
6,8 7 886
ocen
6,8 10 1 7886
Na zawsze moja dziewczyna
powrót do forum filmu Na zawsze moja dziewczyna

Forever my girl

użytkownik usunięty

niebanalny film w sam raz na wieczór.
lubie takie filmy.muzyka country urzeka.nie trzeba byc fanem,żeby od razu cieplej sie na serduchu robiło:)
jak ktos zna podobne to pisac.

Broken Circle Breakdown, jeśli jeszcze nie widzałeś/widziałaś.
Cudowny film, fenomenalny soundtrack (country), który słucham do dziś, mimo że film chyba ze 2 lata temu oglądałem.

użytkownik usunięty
Hank__Moody

na pewno obejrzę.pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 4
Hank__Moody

Crazy Heart z 2009r Polecam z Jeffem Bridgesem 2 Oscary

https://m.filmweb.pl/film/Country+Strong-2010-550149

lana1990

country strong Piękny film, cudowne piosenki i boska Leighton ❤️

użytkownik usunięty
lana1990

dziękuję za info.na pewno obejrze :)

ocenił(a) film na 4

Nie wiem co w nim było niebanalnego, jak korzysta z wszystkich możliwych klisz.

Pauleta

Dokładnie dodatkowo kobieca bohaterka jest wręcz przerażająco łatwowierna. Niestety dla kobiet film jest tylko szkodliwym filmidłem.

Jest jeden taki film, którego po obejrzeniu chciałam ocenić, ale za nic w świecie nie mogę znaleźć tytułu i tak przypadkiem trafiłam na Forever my girl. Oba filmy są prawie takie same (przynajmniej z opisu, nie widziałam jeszcze FMG). On jest znanym muzykiem country, wyjeżdża ze wsi do wielkiego miasta robić karierę, zostawia za sobą dziewczynę, z którą obiecali sobie, że wezmą ślub, ale on poznaje modelkę i planuje ślub z nią, ale wraca w rodzinne strony bo chce wyprawić wesele na swoim ranczo i z biegiem wydarzeń przypomina sobie w kim naprawdę jest zakochany. Tyle, że bez córki. Jak ktoś kojarzy niech da znać jaki tytuł, proszę.

użytkownik usunięty
revira

czy ten film to: "Przypieczętowane pocałunkiem" ?:) pozdrawiam

Tak! Dziękuję ci!

użytkownik usunięty
revira

Proszę bardzo.Mi tez się podoba.
Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones