PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801981}

Na zawsze moja dziewczyna

Forever My Girl
6,8 7 885
ocen
6,8 10 1 7885
Na zawsze moja dziewczyna
powrót do forum filmu Na zawsze moja dziewczyna

Zawiodłam się

ocenił(a) film na 4

Zacznę od faktu, że szukałam komedii romatycznej i trafiłam na ten film. Więcej ma na pewno z komedii niż melodramatu.
Scenariusz jest bardzo płytki. Po chwili zastanowienia nawet głupi. Powód, dla którego główny bohater nie wyszedł za mąż to jakiś żart, wymysł na randkę...
Pomysł na bohaterów, gdzie ten główny jest życiową porażką, która nic kompletnie nie potrafi zrobić, a jego córka ma większe IQ niż on, to kolejny idiotyzm tego filmu. Zresztą co widać, po ocenach bohaterów. Ogólnie mało pozytywów.

rolnikova

Ten film jest o homoseksualistach?

ocenił(a) film na 4
Krzypur

Niestety nie, bo pewnie byłby milion razy lepszy wtedy.
Przepraszam nie ogarnęłam, że mam błąd już poprawiam i dzięki :)

rolnikova

Niekoniecznie, chociaż większość, jakie miałem okazje oglądać, uważam za zdecydowanie lepsze. To filmidło niestety może być tylko szkodliwe dla kobiet z tego powodu, iż bohaterka dała mu kolejną szansę mimo tego, że wcześniej facet wystawił ją do wiatru.

ocenił(a) film na 7
rolnikova

Główny bohater nie wyszedł za mąż bo mężczyźni nie wychodzą za mąż tylko się żenią !

ocenił(a) film na 9
rolnikova

Film mimo bardzo prostej fabuły ogląda się fenomenalnie. Nie rozumiem twoich ludzi jak Ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones