PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651141}
7,0 53 155
ocen
7,0 10 1 53155
4,5 4
oceny krytyków
Nad życie
powrót do forum filmu Nad życie

9/10

ocenił(a) film na 9

Piękny film, przepłakałam ponad połowę filmu. Olga Bołądź zagrała fantastycznie. Jedyny minus filmu to taki że w niektórych szczegółach jest mało dopracowany. Jak najbardziej polecam

ocenił(a) film na 1
kaska_87

jest całkowicie niedopracowany

ocenił(a) film na 9
kaska_87

Jestem facetem, a przepłakałem 3/4 filmu :)

ocenił(a) film na 9
MOPY

Nie widze tu jakiś niedopracowań, zresztą one w tym filmie są nieważne.

ocenił(a) film na 1
MOPY

Gdybym nie znał historii tej siatkarki to bym w ogóle nie ogarnął że to o nią chodzi. To chyba jest duży zarzut dla filmu biograficznego a co do technicznych niedopracowań filmu, to wymienienie ich zajęło by jakieś dobre pół godziny pisania.

ocenił(a) film na 9
MOPY

Wzruszający film. A jednak faceci płaczą! Zabrakło mi chusteczek.

kaska_87

Przepiękny film!!!!! W życiu się tyle na żadnym filmie nie upłakałam. Trochę nie dopracowane szczegóły, m.in. lekarka na wejście do izolatki myje ręce ale nie wkłada maseczki!
Ten film poruszył mnie całkowicie bo mojej rodzinie jest bliski temat białaczki. I apeluję do zdrowych ludzi oddajcie krew-zostańcie dawcami pomagajcie chorym. To nic nie kosztuje a możecie komuś przedłużyć życie!

ocenił(a) film na 9
kaska_87

Zgadza się film jest świetny, oceniłam go tak samo ;)
To prawda, jest miejscami niedopracowany, ale w każdym filmie są wpadki i wg. nie da się przecież pogodzić wszystkiego.
Ogólnie bardzo mi się podobał (ogólnie nie przepadam za polskimi produkcjami)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones