PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651141}
7,0 53 159
ocen
7,0 10 1 53159
4,5 4
oceny krytyków
Nad życie
powrót do forum filmu Nad życie
Marnexx

no wlasnie

iwonaz666

a jak wy to sobie wyobrażacie? Po pierwsze on nie jest aktorem. Po drugie nie wiem czy wy byście chcieli zagrać z obcą kobietą, która "udaje" jego żonę.

sylwka357




A jak ty sobie wyobrażasz z punktu widzenia jego oglądanie "siebie" i swojej "żony" na ekranach tv i kina?

Przecież on ma gdzieś wszystko swoją zmarła żone. Pieniądze są najważniejsze :P

Pewnie dostał dużo forsy za sprzedani praw do filmu. I dodanie kilku scen ktore nie mialy miejsca w rl.

Ale kasa jest najwazniejsza :) A on dzieki filmowi wykreował sie na idealnego męża.

Zycie nie jest takie kolorowe jak film

Marnexx

http://dziendobry.tvn.pl/video/olszewski-o-boladz-jest-bardzo-wiarygodna-i-bardz o-przypomina-agate,104,newest,43997.html Obejrzycie to sobie

Marnexx

Taaa a ty wiesz jaki jest naprawdę.
Ps. oni też nie

Marnexx

żeby grać we filmach trzeba mieć zdolności aktorskie - być aktorem.

gosia914

DO KŁA DNIE!

ocenił(a) film na 5
Marnexx

Mąż Agaty nie jest aktorem więc nie gra w filmie. Twierdzi, że oglądając starał się przyjmować obraz jako film fabularny o kobiecie, której nie zna. Co do kasy - myślę że radzi sobie finansowo. Nie widzę nic złego w powstaniu filmu. Porusza on ważny temat. Walory artystyczne - to inna kategoria oceny. Nie wiem, jak bym zareagowała, gdyby o moim zmarłym małżonku chcieli zrobić film. Z jednej strony byłabym dumna, bo film bardzo korzystnie ją przedstawia. Wzięłabym pod uwagę też, że Agata Mróz była osobą publiczną i film o niej kiedyś by powstał tak czy inaczej. Ale z drugiej strony nie podałabym twórcom zbyt dużo osobistych szczegółów, które chciałabym zostawić dla siebie, co, moim zdaniem, zrobił Jacek Olszewski. FIlm jest oparty w większości na faktach, o których wszyscy dawno wiedzą

Marnexx

Chyba najgłupszy komentarz jaki w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 7
agzet

Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Czy ty byłbyś w stanie nie będąc aktorem zagrać u boku obcej kobiety, która ma wcielać się w role twojej zmarłej żony?! Myśle, że nawet gdyby miał predyspozycje, aby zagrać w tym filmie to nie chciałby nawet ze względu na to, że byłoby to pewnego rodzaju obciążeniem psychicznym.

smerfetka_1996

No spoko, tylko chyba nie do mnie ten komentarz.

ocenił(a) film na 7
smerfetka_1996

Sorry, drobna pomyłka.

Marnexx

nie wierzę, że ktoś zadał takie pytanie.

Marnexx

Lech Wałęsa też żyje, Henryka Krzywonos też żyje i "nie grają samych siebie".
Co za durne pytanie!

ocenił(a) film na 10
Marnexx

Nie jest aktorem więc nie grał, może nawet nie chciał z wiadomych powodów rzecz jasna, w końcu film nie tylko o życiu Agaty, ale i jego. O tym jak było ciężko i o tym, że w każdej chwili mógł stracić ukochaną osobę, nie wiem czy chciałby zagrać to co go spotkało i jeszcze u bogu obcej kobiety. W każdym razie w filmie się pojawia jako gość weselny, oczywiście nic nie mówi.

Marnexx

Samego siebie nie zagrał, ale On i córeczka pojawiają sie w filmie. A co do tego czemu siebie nie to tak jak inni wyżej- to dla niego blesne wspomnienie a poza tym nie jest aktorem

Marnexx

Tak żyje i ma się dobrze.
A ty byś zagrał w filmie który jest o tobie, twojej drugiej połówce i waszym życiu prywatnym?
Myślisz że Jacek chodził do reżyserów scenarzystów i innych ludzi i błagał ich na kolanach żeby zrobili taki film ?
On chciałby mieć święty spokój, żeby mógł wraz z Lilą żyć normalnie.
Rok po ślubie chował żonę do grobu, DWA miesiące po narodzinach córki. Jak Ty byś się czuł??
Dajcie im w końcu święty spokój !!!!!!!!!!!!!!
Chcielibyście by znaleźć się na jego miejscu ??
Chcielibyście na różnych forach internetowych (m.in takich jak ten) czytać o sobie takie rzeczy jak wy tu piszecie?
Zanim coś napiszecie w przyszłości napiszcie to na kartce i czytając to co najmniej 10 razy przemyślcie sobie czy na pewno chcecie to napisać w jakimś komentarzu i czy chcielibyście to przeczytać o sobie.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones