PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654140}

Nad grobem

Open Grave
6,1 17 499
ocen
6,1 10 1 17499
5,7 3
oceny krytyków
Nad grobem
powrót do forum filmu Nad grobem

Świeże podejście do tematu jakim jest .... Polecam obejrzeć :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arielos

Twój Avatar też nie jest świeży - ba, nie jest nawet oryginalny.
Mało tego - zdradziłeś fabułę filmu.

Ziemia, woda, powietrze - to wszystko już w filmach było - więc po co je oglądać?

ocenił(a) film na 3
Mariusz_760301

"to wszystko już w filmach było - więc po co je oglądać?" Jeszcze raz przeczytaj wypowiedz pierwsza, a potem moja. Chlopie naucz sie rozumiec tekst pisany i w jakim kontekscie jest on kierowany, a potem sie wypowiadaj bo jak na razie to jedynie o czym moge z tobra porozmawiac jest pogoda.

arielos

Poczytaj sobie definicję ironii - to po pierwsze.
Po drugie - za niedługo moderator i tak skasuje twój post, bo nie umiałeś trzymać języka za zębami - dziewczynko.
Po trzecie - o pogodzie pogadaj sobie ze swoim chłopakiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arielos

Tobie dziewczynko już podziękowałem - dotarło?

ocenił(a) film na 3
Mariusz_760301

W koncu zrozumiales swoja glupote...gratuluje;] ciezko bylo co?:D Idz blaznuj gdzie indziej bo naprawde rece opadaja na takich typow jak ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Negerfeld

Zgadzam się w pełni!

ocenił(a) film na 10
Negerfeld

Popieram. :)

ocenił(a) film na 8
Negerfeld

Zgadzam się. Wart obejrzenia, nie znałam opisu filmu zaczynając go oglądać, zatem był dla mnie zaskoczeniem z minuty na minutę. Polecam szczególnie tym, których zmęczyło efekciarskie kino. Daje też do myślenia, przynajmniej ja zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo przy oglądaniu filmów mam zakorzeniony podział na dobrych/złych, więcej nie powiem bo pociągnę fabułę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones