PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654140}

Nad grobem

Open Grave
6,1 17 498
ocen
6,1 10 1 17498
5,7 3
oceny krytyków
Nad grobem
powrót do forum filmu Nad grobem
luccaSKYFALL

Sorry,że Cie poprawiam,ale chodziło Tobie chyba o słowo mniemam

miarara

Nie, on jak miewa :D

ocenił(a) film na 7
n8n

i ja miewam.
https://www.youtube.com/watch?v=4ctfMKefzYc

ocenił(a) film na 6
luccaSKYFALL

No ja jak miewam ochotę to jeżdżę świnią w dal, moja mama protekcjonalnie wtedy każe mi nosić ochraniacze, ale bynajmniej nie ma co się bać.

jerzunio

Ach, jakże to zabawne, że moja autokorekta, w tym przypadku błędna, skazała mnie na wyśmianie. Pozostaje mi nagrodzić Was Orderem Virtuti Militari za tę spostrzegawczość. Jerzunio, Mój Drogi nie sil się na jakże przesadzoną ironię, ni to śmieszne, ni mądre. To, że Twoje poczucie humoru mieści się w łyżeczce do herbaty, nie znaczy, że każdy jest tak upośledzony... Miłego bólu dupy, "bynajmniej" poprą Cię Twoje zwolenniczki, bo na uznanie ludzi z jakimś większym pojęciem, którzy nawet nie zwróciliby uwagę na mój bląd, nie masz na co liczyć. Buziaczki.

ocenił(a) film na 6
luccaSKYFALL

Ja sobie tylko jaja robię... a po twojej wypowiedzi kto tu ma ból dupy raczej widać wyraźnie :D wyluzuj ;)

ocenił(a) film na 6
luccaSKYFALL

ps - autokorekta to by mogła być...ale " i " jest na klawiszu z "GHI" a " n " z "MNO" ...

jerzunio

Tak, mamy XXI w, wszyscy BEZ WYJĄTKU używają t9. Gratki

ocenił(a) film na 6
luccaSKYFALL

A no w sumie masz rację nie znam się, ja umiem pisać sam więc nie korzystam.

jerzunio

Jak masz coś do powiedzenia lucceSKYFALL konstruktywnego w temacie to (po twoim "robieniu sobie jaj") powiedz, a nie pierdoły pociskasz ;) Błyszczysz kompadre :D

ocenił(a) film na 6
chris3110

Dobrze, że jesteś, nie poradzilibysmy sobie.

jerzunio

Buhahaha:) a Ty to jest was więcej? Rozdwojenie jaźni ? Zabawny jesteś no i jajcarz na maksa, multijajcarz :D No jesteś kul i błyszczysz dalej :D Kóń siem by uśmioł :D

ocenił(a) film na 6
chris3110

Codziennie to słyszę ;DDD

jerzunio

Nie łam się zawsze może być gorzej ;D Pozdrawiam :)

chris3110

Dajcie spokój z tą dziecinadą, bo śmiech bierze

ocenił(a) film na 8
luccaSKYFALL

Pomijając odpowiedzi od ludzi którzy pewnie nie mają pojęcia co to jest "Clue" odpowiem Ci, że nie. Nie ma nic wspólnego z tamtym filmem, a nie napiszę z jakim ma coś wspólnego, bo prawdopodobnie zepsuję Ci seans. Jak się domyślisz ze zdjęć to dobrze, a jak nie, to chyba jeszcze lepiej. Ja się domyśliłem szybko o co chodzi, ale lubię "te" klimaty, więc mi się podobał.

logan_slupsk

Jak już mówiłam, to moja subiektywna ocena, więc nawet gdybym przywołała go do Królewny Śnieżki, to na szczęście mam takie prawo :)

ocenił(a) film na 7
logan_slupsk

Możesz dać za znacznikiem <spoiler> o jaki film Ci chodzi, bo jestem ciekaw. Mnie "Open grave" nie kojarzy się z żadnym innym filmem.

ocenił(a) film na 6
dominiorek

W jakimś stopniu przypomina...
<SPOJLER MODE>





...Pandorum. Pobudka, amnezja, przypominanie faktów, w między czasie walka o przetrwanie i tym podobne.
</SPOJLER MODE>

Shmotz

To ja jeszcze z podobnych polecę:
SPOILER







http://www.filmweb.pl/film/Nieznani-2006-227812

ocenił(a) film na 8
dominiorek

Mi się kojarzył podczas oglądania z
<SPOJLER MODE>





Jestem Legendą - doktor pracujący nad lekarstwem, ucieczka z miejsca akcji na końcu i podróż przez martwą Ziemię (tak było w wersji reżyserskiej Legendy)
</SPOJLER MODE>

ocenił(a) film na 7
logan_slupsk

Filmy wskazane przez Ciebie i Shmotza widziałem, ale podobieństw nie dostrzegam... Zresztą nie to jest istotne. Liczyłem że może trafię na trop filmu o podobnej tematyce, którego jeszcze nie widziałem.
Ale i tak dziękuję!

ocenił(a) film na 6
dominiorek

Podobnej tematyce tzn. zombie/zakażeni? Czy bardziej szczegółowe wymagania?

ocenił(a) film na 7
Shmotz

Chodzi dokładnie o tą tematykę!
Po prostu lubię tego typu filmy.

ocenił(a) film na 6
dominiorek

Sprawdź te dwa blogi:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118-Filmy+o+zombie+-+lista+obejrzanych+i +polecanych+zombie-movies
http://www.filmweb.pl/user/Amerrozzo/blog/556431-Zombie+movies

Może znajdziesz coś dla siebie.

ocenił(a) film na 7
Shmotz

Dziękuję!
Blog Amerrozzo widziałem. Na blogu Axela oceny są hm... bardziej wyważone.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
luccaSKYFALL

Bardziej podobny do The Crazies zmiksowany z Unknown z 2006

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones