PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654140}

Nad grobem

Open Grave
6,1 17 498
ocen
6,1 10 1 17498
5,7 3
oceny krytyków
Nad grobem
powrót do forum filmu Nad grobem

Byc moze cos przeoczylem ale moze ktos mi rozjasni.
Wokol budynku znajdowalo sie ogrodzenie, przy ktorym umieszczeni zostali martwi ludzie, ktorzy mieli 'odstraszac' chorych. Dobrze pokazane nest to w scenie, gdzie koles napotyka sie na tych ''drwali'' a oni zaczynaja go gonic- przestaja, gdy przed ich oczami wisi trup. Koles mowi ze do zapach ich od strasza czy cos takiego. Wiec dlaczego pod koniec filmu te trupy wokol ogrodzenia przestaly spelniac swoja ''funkcje''???
A tak w ogole to dla mnie najbardziej nielogiczne jest to ze ta chinka/japonka/koreanka czy ktokolwiek to byl nie byla w stanie im nic powiedziec..no cholera jasna jakby chodzilo o losy swiata a nieznalbym jezyka to wzialbym kartke i chociaz narysowal lub probowal powiedziec im ze od nich zalezy los wielu..no i jeszcze na koniec koles, ktory pisze karteczke w tym grobie..tak ciezko bylo ja wsadzic do kieszeni??? Ale jak to mowia..to tylko film..ale ogolnie fabula bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones