PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654140}

Nad grobem

Open Grave
6,1 17 498
ocen
6,1 10 1 17498
5,7 3
oceny krytyków
Nad grobem
powrót do forum filmu Nad grobem

niech was nie odstrasza taka niska ocena , myślę ze jest całkiem fajny.moze nie do
kina ale spokojnie można wypożyczyć w wypożyczalni. wahałem się miedzy 8 a 7 wiec suma summarum 7 ma swój
klimat ale jakoś czegoś mi brak nie wiem czego . polecam, sory za błędy i brak składni silą wyzsza.

ocenił(a) film na 8
polakosz

momentami zbyt dużo czasu poświęcili na wytłumaczenie wszystkiego. tzn. już się domyśliłem, a oni jeszcze wałkowali temat, no i kilka niedopowiedzeń mogło by być. Początek zbyt wiele zdradza.

ocenił(a) film na 7
logan_slupsk

nie czytajcie dalej BO TO TEZ MOŻNE ZEPSUĆ FILM . masz racje ze za duzo tlumaczyli ale tak juz jest w filmach dawno nie widzalem filmu gdzie zostawiano troche watku gdzie dano do domyslenia sie widzowi ale jakby spojrzec na caloksztalt moim zdaniem jest i tak ok . sa filmy gdzie wszyto jest do myslenia np lubie matrix ale dla przykladu moja ulubiona scena jest facet dorabia klucze milionkluczy wokol niego a neo pyta ty jestes klucznikiem . takze nie jest zle:D

ocenił(a) film na 10
polakosz

I plusem jest także ogólny brak nielogiczności w postępowaniu bohaterów, a z tym w produkcjach tego typu różnie bywa. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones