PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93111}

Nadzy i rozszarpani

Cannibal Holocaust
5,6 11 886
ocen
5,6 10 1 11886
5,0 9
ocen krytyków
Nadzy i rozszarpani
powrót do forum filmu Nadzy i rozszarpani

Nic nie może tłumaczyć okrucieństwa wobec zwierząt dla odniesienia sukcesu promocyjnego przy
kręceniu filmu. Przy okazji, jest to produkcja w rzeczywistości o wszystkim i niczym. Po obejrzeniu
pojawia się głęboki niesmak i powraca jak koszmar powodując odruch wymiotny. Jeśli twórca
filmu chciał pokazać różnice kulturowe pomiędzy zachodnią cywilizacją i dziko żyjącymi ludami
zachodzi pytanie: kto tu naprawdę jest dzikusem?

ocenił(a) film na 10
ILove90s

przecież to jest właśnie przesłanie filmu. Wręcz wprost powiedziane w końcowych słowach.

ocenił(a) film na 1
Bloody_Hell

I przesłanie jest słuszne. Tylko byłoby takie samo, gdyby zabicie tych zwierząt ograniczyło się do efektów specjalnych. Przecież jak kręci się film o tym że obozy koncentracyjne to zło, to nikt nie odtwarza tych wydarzeń po raz drugi na planie. Odtwarza je w filmie, który jest fikcją. Nic nie usprawiedliwia takiego potraktowania zwierząt.

ILove90s

Jesz mięso to nie pierdziel .Co za różnica na kotlet czy dla filmu .

ocenił(a) film na 7
ILove90s

Po pierwsze takie jest przesłanie filmu. Po drugie nie mierz innych swoją miarą. Mi film się podobał. Szczerze mówiąc spodziewałem się że będzie ostrzejszy i bardziej pokręcony, ale wcale tak źle nie było. Oceniłem na 6 ponieważ bardzo mnie nie wciągnął i było trochę niedociągnięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones