PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93111}

Nadzy i rozszarpani

Cannibal Holocaust
5,6 11 885
ocen
5,6 10 1 11885
5,0 9
ocen krytyków
Nadzy i rozszarpani
powrót do forum filmu Nadzy i rozszarpani

Zwierzątka

ocenił(a) film na 5

Ludzie, ogarnijcie się. Każdego dnia ginie masa zwierzaków byście mogli zjeść swoją szyneczkę. Zabito te zwierzaki ale potem zjedli, TAK JAK WASZ PYSZNY KURCZACZEK W NIEDZIELE. Gdy wasz kotek przyniesie martwego ptaszka lub myszkę to może jeszcze ołtarzyk jej zrobicie i różaniec odmówicie? XD. Co do kogoś niżej, czy zabiłbym swojego zwierzaka dla filmu, odpowiadam, że tak :) Jeśli dostałbym za to np milion dolarów bo utrzymałbym siebie w luksusie i rodzinę :) Człowiek jest ważniejszy od zwierzaka, widząc ledwo żywą osobę na chodniku to dzwonię na pogotowie, pomagam. Widząc kotka martwego na ulicy przechodzę obojętnie. Zwierzaki zawsze będą drugoplanowe. Niektórzy traktują zwierzaki jak ludzie, to już choroba. Mam porównywać myślące osoby, ludzi z malutkimi rozumkami i na dodatek nie mogę z takim pieskiem rozmawiać? Ogarnijcie się z tymi kłótniami, oceniajcie film w całości a nie dajecie 1 bo zabito jakieś małe gówienko co robiło śmieszną mordkę jak umierało albo jakiegoś żółwia. Uważasz mnie za chorego? Chcesz mnie wsadzić do więzienia? Kocham ludzi, rodzinę, nie mam problemów z policją i jestem dawcą krwi. Mimo to mam iść do paki? :) Uspokójcie się wszyscy, mięso jest potrzebne bo daje duuużo więcej wartości odżywczych niż warzywa. Wydaje mi się nawet, że dziecko od małego jedzące tylko warzywa nigdy nie będzie tak wysokie i dobrze zbudowane jak rówieśnik na mięsie, no chyba, że je dziennie 5 kg zielonki. Uspokójcie się, Peace :)

użytkownik usunięty
MontanaGuwop

Mądrze gadasz.

Nie

użytkownik usunięty
2Polew

Serio, wiele zwierząt ginie w rzeźni i nikt się tym nie przejmuje. Podobnie, w Hiszpani walki z bykami to ich święto narodowe. A z resztą, dziwi mnie ta wielka ilość hejtów na film, tylko dla tego że zabito parę zwierząt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones