PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30670}

Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga

Naked Gun 33 1/3: The Final Insult
7,1 74 109
ocen
7,1 10 1 74109
6,4 9
ocen krytyków
Naga broń 33 1 3: Ostateczna zniewaga
powrót do forum filmu Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga

Jak mozna tak znakomitej komedii dać antyoscary??

ocenił(a) film na 10
promilus

Goście z malin od lat muszą się do czegoś przyczepić :(

- 2 pary kolan Anny Nicole Smith
- Musical o Matce Teresie, Park geriatryczny
- Zabawa na tyłach domu z wujem

Twórcy nie znają litości! Przecież to warte salw śmiechu i to z owacją na stojąco :)

ocenił(a) film na 10
akira894

Zupełnie nie rozumiem maliny dla Anny Nicole Smith

Przecież miała jedynie zagrać głupią blondynkę z wielkimi cyckami i figurą. Czego oni oczekiwali?

Zle żenada :)

akira894

Ale ona byla tak glupia ze nawet takiej roli nie umiala zagrac.Maliny w jej przypadku sluszne

ocenił(a) film na 6
promilus

to jest jedna z najlepszych, najbardziej absurdalnych komedii wszechczasow :D (moim skromnym zdaniem -.- ) moze "malinodawcy" mieli zły dzien...złe dni...to źli ludzie są -.- ;D
albo po prostu nie lubią kolan..ja wiem..? :D

promilus

mam gdzies maliny, kielbase, truskawki, marchew chociaz lubie te owoce. szoŁ robiony dla pokolenia bravo/mtv/vivy.

Dla mnie cala trylogia to kupa absurdu i smiechu.

promilus

O.J. Simpson został w 1994 roku oskarżony o zabójstwo, a w 1995 (a wtedy wyszedł film) został uniewinniony. Nie był wtedy lubiany w Ameryce, a to wystarczający powód na Złotą Malinę (jak np. Bush i Britney Spears w Fahrenheit 9.11). Na Smith pewnie też coś znaleźli. Więc pocieszcie się że sam film nie ma tu nic do rzeczy :).

ocenił(a) film na 8
promilus

Ja to chyba zacznę traktować jako rodzaj nobilitacji - co ruszę komedię wytapetowaną malinami, to dobra. Może trzeba zrobić panom na złość i po azjatycku podziękować.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

I to jest dobre podejście, Złota Malina to prestiżowa nagroda! Obydwie Maliny są tutaj nietrafione.

ocenił(a) film na 10
promilus

Na filmie sparodiowano rozdanie Oscarów.....akademia chyba się strasznie pogniewała- GNIEW AKADEMI,wystarczający powód He He.

promilus

Kogo jeszcze obchodzą te g*wno warte Oscary? Ta nagroda już dawno straciła swój prestiż jaki posiadała kiedyś.

Radiw84

I jeszcze dra Silbermana, psychiatrę z trzech pierwszych Terminatorów tu upchnęli. Niezłe jaja:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones