PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 021
ocen
5,3 10 1 13021
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Nie uważacie że zbyt przesadzone jest z w drugiej części odmłodzenie Sharon???
Wczoraj usiadłem do obu tych filmów i patrząc na Sharon z roku 1992 a z 2006 wydaje mi się iż lekko przesadzili z odmładzaniem jej.....Wyglądała sexy zarówno w Jedynce jak i w Dwójce...Ale wydaje się na młodszą w drugiej części niż w pierwszej...Nagi Instynkt cz.1 jak najbardziej jestem na tak... Cz.2....Świetna gra aktorska no i końcówka hihi oj żal mi tego kolesia:D
Jeden mały szczegół ....
Gdy trafia po raz pierwszy w 2części na kozetkę do doktora...nie ma tekstu który ją wyróżniał w pierwszej części
-Sharon zapala papierosa...
-Tu nie wolno palić ...to jedna z moich zasad
-Sharon....a co.....zamkniesz mnie za zapalenie?

ocenił(a) film na 7
TOMASZ26

wogóle jest nie podobna do siebie z porównaniem z pierwszym filmem
próbowali ją na siłe upiękrzyć i odmłodzić a jak były przyblizenia na twarz widac ze sie starzeje moim zdaniem w drugiej części powinna zagrac inna aktorka. i tak pierwsza część z druga nie ma nic wspólengo

konrii_2

O nie. Gdyby Catherine Tramell miała zagrać inna aktorka to już nie byłby "Nagi instynkt". I mylisz się. Jest wiele współnego z pierwszą częśćią - główna bohaterka - jest wiele nawiązań do pierwszej części.

EM_DE_KE_AS

A mnie sie Sharon podobala, chcialabym wyglądac tak jak on w tym wieku

ocenił(a) film na 10
pattkka

Nagi Instynkt bez Sharon to nie to samo :D mi się podobały obie częsci ^^ Sharon jest uzdolnioną aktorką :)

TOMASZ26

Dokładnie. Jest cyfrowo odmłodzona. Wygląda w większości ujęć nienaturalnie /: Wygląda ok,ale czy oni nie przesadzili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones