PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 021
ocen
5,3 10 1 13021
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

gardze najgorzej.....................................

ocenił(a) film na 2
jakotako

Ogólnie staram się nie wypowiadać o kiepskich filmach bo każdy ma swój gust. Ale takiego filmu jak ten dawno nie widziałem, a że jestem po % i właśnie go oglądałem to aż coś się zemnie wylewa. Kompletna żenada. Bohaterowie rżną ludzi wybitnie inteligentnych, a są na poziomie zwykłego Amerykanina, czyli IQ ~80. Szczególnie można pośmiać się z doktorka, który jest niby inteligentny a tak łatwo daje się wrobić we wszystko. Tak samo znajoma, która zna go dłuższy czas, a wieży pani Sharon we wszystko co mówi.
Żenada i tyle, film dla typowego Amerykanina
Mam nadzieje, że 3 części nie będzie, film powinien być zakończony na części pierwszej. Ale jak braknie kasy to zrobi się i trzecią część ;)

jakotako

Ogladam sobie kilka filmow,a na kazdym twoje denne opinie wygladaja tak samo! Jak na swoj gatunek??? Ty chyba jestes jakims nowym gatunkiem,ktory chodzi od filmu do filmu na tej witrynie i kazdemu wystawia ta sama opinie tylko oceny zmienia! Powalilo Cie czy kwas sie zawiesil w mozgu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones