PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 021
ocen
5,3 10 1 13021
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Nawet na tym zdjęciu widać, że ona to już ma swoje lata i powinna powoli to zrozumieć, że jej ciało to już jednak nie wygląda tak jak kiedyś ... To raczej będzie film podobny do filmu "Absolwent" ...

mienta

Eeee tam, czasem takie 40-tki czy nawet 50-tki całkiem apetyczne są :) Mam przypominać np. Sigourney Weaver, to już babcia, a wciąż grzechu warta. Przykładowo film "Wielki podryw" sprzed czterech lat :) Mniam...
No cóż - Sharon nie wyglądała ostatnio zbyt dobrze, ale możliwe, że odzyskała formę.
PS - W "Absolwencie" Anne Bancroft też najmłodsza nie była, ale osobiście tej całej Pani Robinson też dałbym się uwieźć ;)

mienta

Nie przesadzaj w Broken Flowers Sharon Stone wygląda naprawde nie najgorzej ;-)

Majkel_5

Kim Besinger (pewnie źe npisałem) jest po 50 a dalej wygląda tak jak w Batmanie a nawet lepiej

Sidewinder

To się nazywa operacja plastyczna.

ocenił(a) film na 7
blacki

Co Wy chcecie??dla mnie Sharon Stone mimo swoich 46 nadal jest nastepczynią Marilyn Monroe! Jest Symbolem sexu i nic tego nie zmieni! Ona aż kipi sexem:):) Bardzo ją lubie, super babka;) I jest cały czas nadal baaaardzo atrakcyjnną kobietą:)Pozdro

ocenił(a) film na 7
blacki

Co Wy chcecie??dla mnie Sharon Stone mimo swoich 46 nadal jest nastepczynią Marilyn Monroe! Jest Symbolem sexu i nic tego nie zmieni! Ona aż kipi sexem:):) Bardzo ją lubie, super babka;) I jest cały czas nadal baaaardzo atrakcyjnną kobietą:)Pozdro

ocenił(a) film na 7
blacki

Co Wy chcecie??dla mnie Sharon Stone mimo swoich 46 nadal jest nastepczynią Marilyn Monroe! Jest Symbolem sexu i nic tego nie zmieni! Ona aż kipi sexem:):) Bardzo ją lubie, super babka;) I jest cały czas nadal baaaardzo atrakcyjnną kobietą:)Pozdro

Mikimoto_

mam 18 lat aona 46 lat ach starsza pani uwodzi młodego byczka :)ach chciałbym się z nią przespać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones