PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209824}

Evil Eyes

Naina
6,8 51
ocen
6,8 10 1 51
Naina
powrót do forum filmu Naina

bo the eye to dla mnie byl zaden horror, cos w stylu szostego zmyslu, przewidywalne mniej wiecej. Jezeli chcecie dobry horror to polecam one missed call 1 i 2 koniecznie :)

cichysiatkarz

oglądałam obydwa (one missed call) i naprawdę są świetne. ale nie wydaje mi się żeby the eye był taki zły. zresztą naina i the eye są porównywalne, tyle, że w the eye są lepsze efekty komputerowe, ale to chyba logiczne.

cichysiatkarz

eee tam, One Missed Call (zarówno cześć 1 jak i 2) to się do The Eye nawet nie umywa

cichysiatkarz

Które one missed call polecasz cichy siatkarzu. To z 2003 czy z 2008?

saruman22

Piszcie na temat :)
P.S. Skoro już poza tematem, to też napiszcie, który lepszy ten "One Missed Call" ;)

saruman22

a zobacz rok tamtego postu , bo chyba w 2005 roku nie mógł polecać filmu z 2008 roku ...

użytkownik usunięty
cichysiatkarz

Oglądałam wszystkie trzy wersje" The Eye" i najlepiej oceniam chiński oryginał, jednak Hindusi również wykonali zaskakująco dobrą robotę (bo widziałam parę indyjskich przeróbek azjatyckich horrorów). W każdym razie wersja z Bollywood podobała mi się bardziej niż ta z Hollywood - pomimo typowo kulturowych różnic, udało im się zachować przesłanie filmu i UWAGA SPOILER!!! nie zepsuć zakończenia, jak to zrobili Amerykanie. KONIEC SPOILERA. Wersja amerykańska była przeładowana efektami komputerowymi, ale pozbawiona głębi. Ta przeróbka jest lepsza, choć nie tak dobra jak oryginał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones