PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605725}

Najemnicy

Mercenaries
3,9 200
ocen
3,9 10 1 200

Najemnicy
powrót do forum filmu Najemnicy

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 8

kiedy będzie można oceniać?

ocenił(a) film na 8
andrew_krk

już można :)

użytkownik usunięty
Lunarek

kiedy premiera dvd w polsce?

andrew_krk

a napisy ktoś ma?

użytkownik usunięty
fatimus

http://download.hellshare.com/najemnicy-2011-plsubbed-bdrip-xvid-bida-avi/751368 2/

Na napi też już się pojawiły. Dzięki za info.

użytkownik usunięty
andrew_krk

Już można ocieniać, a jak na akcje, zasługuje na 10/10 :)
Oglądałem z natchnieniem, niestety napisy niszczą klimat, czekamy na lektora PL :)

użytkownik usunięty

ja mam nadzieję, że Ty żartujesz.... żartujesz, prawda? :P

użytkownik usunięty

Nie dlaczego, oglądałem gorsze szmiry i też naprawdę się wyróżnia :)

użytkownik usunięty

Oczywiście nie dorównuje filmowi " Helikopter w Ogniu ", czy " Cieńka Czerwona Linia "

użytkownik usunięty

nie no racja, ale nie zawyżaj noty temu według mnie słabemu filmowi, tylko dlatego, że widziałeś gorsze... :)
ale oczywiście kwestia gustu, nie mam zamiaru "ścierać" się o to... :)
to "Plutonowi" dałbyś chyba ze 100? ten to dopiero ryje psychikę, nie sądzisz?
pozdrawiam :P

użytkownik usunięty

Dałem " Plutonowi " 6/10....durny film jak cholera :)

Tak ta ocena jednak nie była zdecydowanie fair, zniżyłem do 8/10, i myślę by tego jeszcze nie zniżyć,
ścierać się czy nie ścierać, dałeś motywację do tego bym skumał czy faktycznie film zasługuje na 10/10, teraz wiem ze nie :)

Dzięki i pozdrawiam cię:)

użytkownik usunięty

nie ma sprawy, od tego jest forum, żeby wymieniać opinie :)
zdradzę Ci mój sposób oceniania filmów - być może go wykorzystasz albo i nie, ale może będziesz miał fajniejszą zabawę po każdym seansie... zatem, zaczynam od 10, każdy film ma 10 na starcie... potem doszukuję się minusów we wszelkich aspektach filmu, wiesz, fabuła, aktorstwo, efekty, klimat itp itd... Im mniej minusów tym lepsza nota, im więcej.... wiadomo...
no to miłej zabawy wg tego schematu o ile Ci się przyda... pozdrawiam :P

ocenił(a) film na 2

ja p*******

andrew_krk

typowe kino klasy b i to srednie delikatnie mowiac.gra aktorska na poziomie drewna,fabula hmmm.ogolnie film na srode w tv4 :D zreszta billy zane krol kina klasy b i nizej wszystko tlumaczy.mozna sobie podarowac zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones