PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000792}

Najemnik

The Contractor
5,5 3 423
oceny
5,5 10 1 3423
Najemnik
powrót do forum filmu Najemnik

Chociaż nie jestem wielkim fanem takiego kina,to ten filmik mi się oglądało całkiem przyjemnie.Jest akcja,są emocje,jest dobra obsada i w miarę nieżle pokazana robota najemnika.Na minus - jak to w produkcjach tego typu jest kilka naciąganych scen(chociażby ta strzelanina na moście)oraz sama końcówka mało wiarygodna i mało realistyczna.Nie chcę za bardzo spojlować,ale w sumie to film na czasie - mam tu na myśli nawiązanie do pandemii - chyba każdy,kto ma trochę oleju w głowie zdaje sobie sprawę że ten cały covid tak sam z siebie zupełnie przypadkowo raczej nie wypłynął z chińskiego laboratorium.

kleju30

Pytanie, czy aby z chińskiego...

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Solidny akcyjniak nie wychodzący poza ramy gatunku, sprawna realizacja, niezłe aktorstwo + wątek społeczny dot. wykluczenia byłych wojskowych, spoko

ocenił(a) film na 6
kleju30

nie istotne z czyjego , zarobili na tym grube miliardy a to jeszcze nie koniec, teraz beda sie sadzic z nami o nieodebrane szczepionki. cala afera bo tak nalezy to nazwac ma jeszcze drugie dno inflacyjne, gdzie zarabia sie kolejne miliardy na nieprawdziwej wygenerowanej na potrzeby przekretu polityce niedoboru ,sztucznie zawyzajac ceny wlasciwie wszystkiego, podczas gdy wszystkiego jest tak naprawde za duzo i zawala to wszystko magazyny producentow. Niby prawicowcy rzadza w wielu panstwach , badz na szczescie rzadzili - jak u nas :), a tak naprawde niczym to nie rozni sie od najsrozszej komuny. W sumie w aferze blackwater (ktora stanowi kanwe takich produkcji) nikogo nie rozliczyli bo wszystkich oszolom Trump uniewinnil. Film da sie obejrzec jako rozrywke na popoludnie i tyle.

ocenił(a) film na 6
kleju30

zabawne ze wielu prawicowych skrajnych przywodcow ktorzy ostanio wylonili sie na swiatowej arenie politycznej to karyktury trumpa, szalenstwo w oczach , szopa na glowie typu fragles i padaczkowe ruchy swira - argentyna, holandia .... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones