PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000792}

Najemnik

The Contractor
5,5 3 475
ocen
5,5 10 1 3475
4,3 3
oceny krytyków
Najemnik
powrót do forum filmu Najemnik

Ze względu na słabe oceny, zawsze odkładałem ten film na później, aż do dzisiaj, bo właśnie obejżałem i powiem, że jestem bardzo miło zaskoczony.. Jankesi ocenili go na jedyne 5,8 ale już wiem dlaczego, ponieważ jest on anty propagandowy i nie za bardzo patriotyczny, a tak przecież w stanach nie wolno ;) Ten film nie miał jakiegoś potężnego budżetu, ale naprawdę daje radę.. Polecam!

ocenił(a) film na 5
Dominiqueboy

Pozytywne zaskoczenie a nie rozczarowanie, jak już. Rozczarowanie to stan jednoznacznie negatywny.

Kolejne twoje dziwaczne przemyślenia dotyczą Jankesów i ich rzekomej niezdolności do krytykowania samych siebie. W kinematografii amerykańskiej aż roi się od filmów, które mówią o sprzedajnych politykach, skorumpowanej władzy czy zbrodniczych żołnierzach.

ocenił(a) film na 8
per333

"W kinematografii amerykańskiej aż roi się od filmów, które mówią o sprzedajnych politykach, skorumpowanej władzy czy zbrodniczych żołnierzach." - dlaczego ma takich filmów nie być, skoro w stanach nie ma cenzury, no ale jakie oceny mają te filmy..? A co do tytułu, to jak napisałem, tak napisałem, cóż.. nigdy na sucho filmów nie oglądam ;)

ocenił(a) film na 5
Dominiqueboy

Urodzony 4 lipca, Pluton, Czas apokalipsy, Wszyscy ludzie prezydenta (o aferze Watargate), Tańczący z wilkami (wzmianka o patologii w armii unii i podłym traktowaniu Indian) itp. I jak oceniane są takie filmy? Amerykanie mają długą i bogatą tradycję bicia się w pierś. Wszystkie swoje grzeszki skwapliwie opisują w książkach i licznych filmach.

Twoje wypowiedzi są przedziwne, bo we wszystkich idziesz na przekór faktom. Może to trolling? Dawno się z czymś podobnym nie spotkałem.

ocenił(a) film na 8
per333

Ten polski serwis internetowy jest poświęcony filmom i ludziom kina. Więc nie wiem dlaczego to mnie próbujesz oceniać a nie filmy..?! W dodatku zaczynasz mnie obrażać i to ja mam być Trollem?? Ja oceniłem film i napisałem pod nim komentarz, bo po to ten serwis właśnie jest! To ty zacząłeś się pluć i robić osobiste wycieczki co do mojej osoby. Zapomniałeś że nie jesteś na Wykopie czy na YouTube? Masz prawo się nie zgodzić z moją oceną i z tym co napisałem, ale jakim prawem śmiesz mnie obrażać? A skoro już chcesz piszać o Tollingu, to spójrz najpierw w lustro, ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones