PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874065}

Najgorszy człowiek na świecie

Verdens verste menneske
7,3 38 451
ocen
7,3 10 1 38451
7,8 47
ocen krytyków
Najgorszy człowiek na świecie
powrót do forum filmu Najgorszy człowiek na świecie

Nie rozumiem tego oburzenia, że to nie jest komedia. Tak o filmie mówią twórcy i dziennikarze. Po prostu zasypano nas idiotycznymi komediami romantycznymi z białymi plakatami i z Tomaszem Karolakiem i zapomnieliśmy że gatunek jest dosyć szeroki. A tu mamy wszystko: ten film bawi, wzrusza, daje kopa energii, ale też chwyta za serce. I cudownie można się w nim odnaleźć, bo czy nie każdy z nas jest lub był dla kogoś najgorszym człowiekim na świecie?

ocenił(a) film na 9
udana_fw

totalnie :) Takich filmów potrzebujemy!

udana_fw

Film to totalne gówno, przehajpowane, by, zadowolić gejów.

ocenił(a) film na 9
desperados02345

say what? na pewno mówisz o tym samym filmie?

schabowy

To taki samiec alfa, który wypisuje takie rzeczy pod każdym filmem z nagością męska, nawet jeśli występują one przez kilka sekund. Należy to zignorować.

ocenił(a) film na 7
Taio

To może kwestia kompleksów. Na to nie ma tabletek.

Taio

W tym filmie była też nagość damska, i to częściej niż męska. NA PEWNO żeby zadowolić lesbijki :D

udana_fw

Nie wiem zatem, skąd myśl w pierwszym odczuciu, że chciałam film odzobaczyć. Chyba mnie męczyły te "beznadziejne" relacje, plus jeszcze wiecznie kokieteryjny grymas na twarzy dziewczyny w każdej niemalże sytuacji, plus podejmowanie jej wysiłku nie wiadomo po co w uskutecznianiu dialogu z jakimś przypadkowym facetem na imprezie... żeby to jeszcze wróżyło choćby czymś fajnym pomiędzy nimi... , albo domowe tańce w otoczeniu żonatych/dzieciatych dziwacznie zachowujących się ludzi... wydawało się to takie na siłę organizowane, a nie było nic atrakcyjne, ja bym uciekła z tych sytuacji, film wręcz depresyjny.
Serio dziewczynie chciało się być z tym facetem po jednej z nim imprezie, albo tańczyć na domówce z dzieciatymi/żonatymi, których już wcześniej zdążyła krytycznie ocenić.

ocenił(a) film na 5
udana_fw

w skrajności w skrajność. między Karolakiem a tym "dziełem" masz chociażby ciekawe komedie francuskie, czy czarny humor w stylu "Parasite"

ocenił(a) film na 8
udana_fw

Moim zdaniem jest to rasowy komediodramat, romantyczny już jednak niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones