PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784802}

Najlepsi przyjaciele vol. 1

Best F(r)iends: Volume 1
4,3 426
ocen
4,3 10 1 426
2,7 3
oceny krytyków
Najlepsi przyjaciele vol. 1
powrót do forum filmu Najlepsi przyjaciele vol. 1

Ale ten film szykuje się na celową złą produkcję, która ma być "tak zła, że aż dobra". No pewnie się pośmiejemy trochę, ale czy jest sens wypuszczania filmów, które z założenia mają być słabe?

RickyG

trailer jest zaskakująco dobry

RickyG

"czy jest sens wypuszczania filmów, które z założenia mają być słabe?"

Z takim myśleniem nie doczekalibyśmy się kultowego "The Room".

Ziomaletto

Tylko, że The Room nie miał być słaby z założenia.

youzwa86

Dokładnie, Tommy później popłynął z nurtem, udając że ten film był żartem, co widać. Teraz humor jest wręcz wymuszony i wydaje się już nie pasjonatem, a klaunem. Szkoda, mam chociaż nadzieję że ten film dobrze to wykorzysta i wyciągnie z Tommiego to, co najlepsze. Czyli dziwactwo, pasję i niewymuszony humor, który teraz jest u niego rzadkością.

RickyG

Nie ma taki być. Ma być poważnym filmem, do którego Greg napisał scenariusz specjalnie pod Tommy'ego i siebie. Greg sam mówi, że podszedł do tego poważnie i Tommy również. Ja nie mogę się doczekać, bo po obejrzeniu Disaster Artist i przeczytaniu książki Grega jestem fanką <3

ocenił(a) film na 7
coconut93

Film jest bardzo dobrze, profesjonalnie pod każdym względem zrobiony, zagrany, oraz, co wcale nie takie częste, ma jakiś swój styl i urok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones