PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108142}

Najlepsi z najlepszych

Michel Vaillant
6,4 2 101
ocen
6,4 10 1 2101
Najlepsi z najlepszych
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych

podczas reklamy weszłam na filweb żeby zobaczyć co to w ogóle jest - czy jest to na faktach, czy jakaś fantazja, choć coś mi podpowiadało, że jednak fantazja:)
nie pomyliłam się!
jak na produkcję na podstawie komiksu i to francuskiego to bardzo amerykański film (takie miałam wrażenie).
podobał mi się dojazd na wyścig... 18min plus tankowanie;)
ale od dawna nic mnie tak nie rozbawiło jak dojechanie na metę... po prostu słodkie:D (no przecież tak musiało być żeby sprawiedliwości stało się zadość!!)
Wszyscy komentujący zwracają uwagę na soundtrack. przyznam szczerze, że jest tak wpleciony, że prawie w ogóle go nie zauważyłam (co bardzo rzadko mi się zdarza!!)
jeżeli potraktować film jako rozrywkę i nie doszukiwać się jakichś głębokich podtekstów to całkiem sprawnie zrobione filmidełko:)
zwrócę jeszcze uwagę na zdjęcia, które nawet jeśli były robione komputerowo, to nie było to tak odczuwalne i widoczne jak na przykład w najgorszej (według mnie) drugiej części Szybkich i wściekłych, czyli 2fast 2furious.
ogólnie film do obejrzenia (6/10 chyba wystarczy),
a na pewno na poprawę humoru:)

kascic

Bardzo mnie irytowało jak niski poziom realizmu jest prezentowany podczas wyścigów. Jednak same zdjęcia na Le mans 24h były realizowane podczas samego wyścigu organizowanego w czerwcu, samochody biorące udział w filmie startowały obok tych prawdziwych ścigających się na serio. Był to rok bodajże 2002. Na relacji na eurosporcie (teraz na YT) można znaleźć fragment gdy podczas startu wyścigu ekipa filmowa przebiega metr od przejeżdżających wyścigówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones