PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640445}

Najlepsze najgorsze wakacje

The Way Way Back
6,8 50 307
ocen
6,8 10 1 50307
7,1 17
ocen krytyków
Najlepsze najgorsze wakacje
powrót do forum filmu Najlepsze najgorsze wakacje

Ten lektor to jakis porazka, bo tego nie da sie ogladac. Ziomek ma glos jakby wypil z 5 litrów gorzały.

4/10 przez lektora

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmow

Oceniasz film na podstawie lektora? Dobrze się czujesz? Jak ci lektor nie odpowiadał, trzeba było obejrzeć z napisami. Może jeszcze obniż ocenę bo opakowanie było zarysowane.

tadger

Dokładnie o tym samym pomyślałem... Zaraz zaczynam go oglądać.

ocenił(a) film na 4
tadger

No to mogli sponsorzy sie postarac o lepszego lektora, a nie jakiegos dziada ktory nawet kawałów nie umie opowiadac, bo sa zbyt drętwe.

Ten lektor gada jak jakiś bot. Zero emocji, cały czas nadaje na jednej fali.

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmow

To może oglądałeś z lektorem IVONA - to jasna sprawa, tego się oglądać nie da. Nie zmienia to faktu, że tutaj oceniamy filmy i ich twórców/aktorów a nie poczynania dystrybutorów czy gimnazjalistów, którzy mają problemy z czytaniem i wypuszczają takie perły z syntezatorem mowy.

ocenił(a) film na 6
tadger

Tomasz Orlicz czyta... w sumie mój ulubiony lektor, ale fakt... nie pasuje do tego filmu wcale. Film jest dość "luźny"... a Orlicz sprawia, że staje się o dużo bardziej poważny.

ocenił(a) film na 4
___ice___

No ten lektor nie nadaje sie do komedii. W jakis sensacyjnych to ok, ale nie komedia.

tadger

trzeba sie wczuc i sluchac aktorow a nie lektora, od tego jest mozg zeby zajal sie reszta. co innego gdyby był niemiecki dubbling :D

KoneserFilmow

:D a moze Ty sie postarasz! poogladasz film w oryginale bo zaden lektor nie odda gry aktorskiej. Jeżeli tak inni by oceniali filmy jak Ty, to ten portal straciłby sens.

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmow

Przecież można obejrzeć film z napisami jeśli lektor nie odpowiada. Ja właśnie tak zrobiłam. Nie rozumiem, jak można oceniać film przez pryzmat lektora.

ocenił(a) film na 7
KoneserFilmow

Koneser Filmów który ocenia film przez pryzmat lektora ale błazenada !

KoneserFilmow

Zgadzam się z oceną 4/10 to sprawiedliwa ocena, ale zdecydowanie nie zgadzam się by oceniać film bo lektor był taki i owaki

ocenił(a) film na 4
Afura

Lektor, nie lektor film i tak słabiutki.

ocenił(a) film na 6
KoneserFilmow

film jak film, ale ten lektor to naprawdę... porażka lekko ujmując.

KoneserFilmow

ee brak mi słów. dlatego filmy ogląda się z napisami.

ocenił(a) film na 9
KoneserFilmow

to było oglądać z napisami

KoneserFilmow

To lepiej nie oglądaj "Jak stracić chłopaka w 10 dni", bo tam lektor jest tragiczny i pewnie film ocenisz na 1 ;).
Dlatego właśnie takie filmy ogląda się z napisami. Po co się męczyć słuchając takiego lektora przez 1,5 godziny?

KoneserFilmow

Filmy, a co gorsza komedie z polskim lektorem zawsze tracą, nie tylko przez ton głosu, czy brak zaangażowania lektora, ale też przez nieumiejętne tłumaczenia. Próbowałam pokazać kiedyś rodzince serial "Teoria wielskiego podrywu", który uwielbiam za inteligentny humor. Nie dokończyli nawet pierwszego odcinka, bo niektóre zdania bohaterów tłumaczone były na pojedyncze słowa, lub płaskie, wulgarne i nudne żarty. Z doświadczenia wiem, że napisy zazwyczaj są lepiej tłumaczone, a w razie problemu czasem są nawet w nawiasie wytłumaczone niektóre gry słowne których nie da się przełożyć na Polski. Oceniaj film jak chcesz, ale lektorzy schrzanili już tyle świetnych filmów, że szkoda teraz karać za to twórców filmu. Możesz za to dać niską notę Orliczowi, który też ma swój ranking na FilmWebie.

użytkownik usunięty
Annkoo90

Komedie z lektorem powinny być zabronione. Nie wiem co mnie podkusiło, ale sięgając po TBBT wybrałam wersję z lektorem i dosłownie po pierwszym odcinku miałam dość. Lektor sprawił, że ten genialny humor tak o, po prostu wyparował. Na szczęście po jakimś czasie do niego powróciłam w wersji z napisami - diametralna różnica.

ocenił(a) film na 9
KoneserFilmow

i dlatego pacman powiedzial- IDZ DO KINA

ocenił(a) film na 7
KoneserFilmow

Jaki lektor? Przeciez tam jest dubbing...

ocenił(a) film na 7
soglif3

Jaki dubbing przecież tam jest Tomasz Orlicz ...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 5
KoneserFilmow

Niestety prawda, oceny przez lektora nie obniżyłem ale fakt Tomasz Orlicz to najsłabszy polski lektor, wszystkie filmy które czyta straszliwie zamula...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones