PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488354}

Najlepszy ojciec świata

World's Greatest Dad
6,4 5 689
ocen
6,4 10 1 5689
7,5 4
oceny krytyków
Najlepszy ojciec świata
powrót do forum filmu Najlepszy ojciec świata

to kim jestem, niż kochali kogoś kim nigdy nie będę". Niestety tak jak Cobain powie niewielu. Ludzie kochają kłamstwa, byleby tylko były słodkie, miłe, czarujące... Żyjemy w cywilizacji kłamstwa, a to oznacza, że prawda w takiej cywilizacji musi być okrutna, a zatem nie jest mile widziana.

Rafael7979

łał, dałeś czadu. Muszę to gdzieś zapisać.
Sam też kłamiesz?

ocenił(a) film na 9
walker_fw

Zdarza mi się. Człowiek chcąc nie chcąc nasiąka otoczeniem, musi w nim jakoś funkcjonować, "krakać jak inne wrony".

Rafael7979

musi nie musi
płyń pod prąd, to zabawne, niebezpieczne i daje dużo satysfakcji

ocenił(a) film na 8
Rafael7979

Nie popadajmy w skrajności. Dziecku nie powiesz, że jego matka została zmasakrowana podczas wypadku i jej ciało jest w kawałkach. Tak jak ze wszystkiego trzeba używać z rozwagą bo w życiu "białe kłamstwa" czasem są lepsze od prawdy niestety.
Jestem pewno nieczułym dupkiem, ale ja w tej historii widzę same plusy. Moje spaczone poczucie humory miało używanie podczas seansu. Stado owiec, z racji daty moich urodzin nie powiem baranów, zostało pięknie wyrolowane, co niestety odbiło się na wyniku finansowym, bo niestety amerykanie samokrytyczni nie są i nie lubią jak im się przywary wytyka. Szacunek dla reżysera, że znalazł sponsora na ten film jak i God Bless America.

ocenił(a) film na 7
Guliwer_2

Zgadzając się z rdzeniem Twojej wypowiedzi, rozszerzyłbym ją o własne zdanie. Nie sądzę, że przesłanie tego filmu jest antyamerykańskie, takie mogłoby być gdyby reżyser dowalił filmem o manipulacjach z kolejnymi wojnami "o demokrację" czy finansowej twórczości naukowo-prawniczej Przedsiębiorstwa Holokaust. Ten film jest o manipulacji, ale także o jej ujawnieniu, co - niestety - stępia jego satyryczne ostrze. Ostatnia scena jest według mnie całkowicie zbędna, bo aż nazbyt czytelna i budująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones