PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488354}

Najlepszy ojciec świata

World's Greatest Dad
6,4 5 700
ocen
6,4 10 1 5700
7,5 4
oceny krytyków
Najlepszy ojciec świata
powrót do forum filmu Najlepszy ojciec świata

Dlaczego ten syn zmarł od masturbacji? Coś tam powiedzieli, że się udusił, jak niby?

użytkownik usunięty
libella

Nie uważnie oglądałaś. Niektórzy ludzie, żeby zintensyfikować odczucia podczas masturbacji podwieszają się na np. pasku (jak nieszczęsny syn protagonisty filmu) odcinając tym samym dopływ powietrza do płuc. Kilka znanych osób umarło w ten sposób. Na pewno David Carradine. Podobno ciało Michaela Hutchence'a również zostało znalezione w takich okolicznościach.

No nie widziałam tego. Dzięki! O Carradine słyszałam, co za "obciachowe" zejście...

użytkownik usunięty
libella

Zanim ktokolwiek uznał to za "obciach", on znalazł się tam gdzie to pojęcie nic nie oznacza ;-)

ocenił(a) film na 9
libella

WITAJ! Tak jak ktos powyzej napisal SYN GLOWNEGO BOHATERA POWODOWAL U SIEBIE LEPSZE DOZNANIA PODCZAS MASTURBACJI PODDUSZAJAC SIE... Na samym poczatku filmu OJCIEC go przypadkowo nakryl w pokoju jak mial pasek na szyi podduszal sie a w tym czasie 'bawil sie'... Na zakonczenie dodam ze nie tylko faceci eksperymentuja z podduszaniem sie ktore podobno powoduje wiekszy orgazm. Bywaja tez perwersyjne kobiety ktore namawiaja faceta podczas stosunku aby dlonia podduszal im szyje... Podobno lepsze doznania. MAM NADZIEJE ZE TY NIE BAWISZ SIE W PODDUSZANIE? TO NIEBEZPIECZNE...

punisher822_filmweb

Oj, wiem ...

ocenił(a) film na 8
libella

A Robin?

ocenił(a) film na 9
fabio

A o co pytasz?

ocenił(a) film na 8
angeldog

Jak skończył Robin?

ocenił(a) film na 9
fabio

Spokojnie. Odkręcił cały ten cyrk i odetchnął.

ocenił(a) film na 9
angeldog

On chyba nie pytał o film..

ocenił(a) film na 9
Michall94

A o co?

ocenił(a) film na 9
angeldog

Chyba o to..
11 sierpnia 2014 nieprzytomny Williams został w swoim domu znaleziony przez asystentkę. W południe lokalnego czasu stwierdzono zgon aktora. W toku śledztwa ustalono, że zmarł on śmiercią samobójczą, wskutek powieszenia.

ocenił(a) film na 9
Michall94

Znam okoliczności śmierci Williamsa. Nie widzę związku z wątkiem masturbacji w tym filmie...

ocenił(a) film na 9
angeldog

Bo żadnego związku prawdopodobnie nie ma. Kolega trochę prowokacyjnie zasugerował, że Robin mógł zginąć jak jego filmowy syn. Poza tym nie pisz mi, że znasz okoliczności śmierci Williamsa, bo wiesz tylko to co napisali. Teoretycznie ktoś mógł przecież upozorować jego samobójstwo (jak w filmie...)

ocenił(a) film na 9
Michall94

Zaczynasz dzielić włos na czworo... eot

ocenił(a) film na 9
angeldog

Zaczynasz mi działać na nerwy... eot

ocenił(a) film na 9
Michall94

A może byś mnie cmoknął w pompę? Wyraźnie to lubisz...

ocenił(a) film na 9
angeldog

Wyraźnie próbujesz mnie sprowadzić na swój poziom. NIe dam się :) EOT :)

ocenił(a) film na 9
Michall94

Sam się sprowadziłeś na poziom mojej pompy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones