PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488354}

Najlepszy ojciec świata

World's Greatest Dad
6,4 5 709
ocen
6,4 10 1 5709
7,2 5
ocen krytyków
Najlepszy ojciec świata
powrót do forum filmu Najlepszy ojciec świata

Nietuzinkowy mimo ze wydaje sie glupi, nierealny itp itd. Kazdy szukac moze jakis madrosci plynacych z tego filmu ale ja bede przede wszystkim pamietal ten film ze wzgledu na emocje zwiazane z zakonczeniem. Bylo pewne ze film skonczy sie jak sie skonczyl a mimo to doznalem szoku. SPOILER. Niesamowite, bylem na 100% pewny ze prawda sie wyda ale nie chcialem tego. Po prostu nie chcialem psuc tego pieknego obrazu stworzonego sztuczna zmyslana historia. Sam nie wiem czy wazna jest gorzka prawda czy nadzieja plynaca z klamstwa. Poczulem ulge jak i zawstydzenie, zlosc jak i podziw... po prostu jesli dobrze utozsamic sie z bohaterem filmu to mozna miec rozne odczucia. Mimo, ze sceneria, fabula jest malo realna to mimo wszystko oglada sie z przyjemnoscia ta groteske.
Nastepna sprawa, szczerze mowiac nie bardzo wiem jak on umarl. Podczas masturbacji dusil sie czy co? Jak technicznie mozliwa byla jego smierc? Czy ktos moze mi to wytlumaczyc.

ocenił(a) film na 8
dabram17

"...praktyki polegającej na ograniczaniu dopływu tlenu do mózgu, w celu uzyskania efektu podobnego do odurzenia narkotykami, połączonej z masturbacją. "To jak uprawianie seksu po zażyciu Ecstasy", stwierdza doktor John Miss z "Massachusetts General Hospital". W toku tej bardzo niebezpiecznej zabawy erotycznej, człowiek wstrzymuje dopływ tlenu do mózgu poprzez np. podduszanie się za pomocą liny. W momencie, gdy żyła i tętnica szyjna zostają zblokowane, w mózgu wydziela się dwutlenek węgla, który sprawia, że dana osoba czuje się jak po użyciu narkotyku. Jest jej lekko i błogo, a jeżeli dołączyć do tego przyjemny z natury, proces masturbacji, osiągnięty w ten sposób orgazm może być nie do opisania."

Po prostu przekroczył granicę, co jest coraz częstsze u amerykańskich nastolatków.
Twoje odczucia podzielam, bo niby wiedziałam, że to wyjdzie na jaw, ale też tego nie chciałam. Tytuł świetny. Film b.dobry, ukazał obłudę otaczającego nas świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones