PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 191
ocen
8,0 10 1 103191
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Jerzy Górski

ocenił(a) film na 10

Warto wspomnieć, że sam Jerzy Górski pojawił się w filmie jako sędzia zawodów.

ocenił(a) film na 9
qbasiex

Oh, szkoda, że nie przeczytałam tego przed seansem... W każdym razie na pewno niedługo jeszcze raz obejrzę ten film i wtedy będę wypatrywać pana Jerzego :)

ocenił(a) film na 8
Maja_90

Też żałuję, że nie wiedziałam tego przed seansem.

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

Promocja filmu świetna, choć film sam się spokojnie obroni ;) aczkolwiek szkoda, że tego nie podkreślali. Może to taka niespodzianka, którą każdy ma sam odkryć, albo i nie ;)

Maja_90

Nie widziałem filmu bo obecnie czytam książkę.Triatlon ma to do siebie że to sport wytrzymałościowy.Wyszedł z ćpania bo podkręcił metabolizm na maksimum.Jak sam robię 10 km w 45 minut to rzygam obiadem A co dopiero taki narkoman

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Trzeba wiedzieć jak wygląda, aby go rozpoznać, pojawił się dwa razy.

ocenił(a) film na 9
qbasiex

czy dobrze zauważyłam że to Pan Jerzy, nie wiem jak to się sportowo nazywa ;-) , strzelał na start gdy czekali na sygnał przed pływaniem w USA?

ocenił(a) film na 9
joanna191

Tak, zagrał sędzię zawodów :) Fajnie nie? :))))

ocenił(a) film na 9
Maja_90

Nie

ocenił(a) film na 9
Maja_90

Tak

ocenił(a) film na 9
qbasiex

Nie wiedziałem tego, ale to dobry powód, aby pójść jeszcze raz :)

qbasiex

oooo muszę to sprawdzić, bo tak byłam zaabsorbowana oglądanim i skupieniem się na głównym bohaterze, że nie zauważyłam buuuuu w takim razie czekam, aż film wyjdzie na płycie to dokładnie sobie to sprawdzę ;)

qbasiex

i takie smaczki w filmach lubię najbardziej :)

ocenił(a) film na 9
qbasiex

Pojawił się dwukrotnie na starcie jako osoba rozpoczynająca wyścig i na mecie jako jeden z gratulujących osób nomen omen jego własnej osobie.

qbasiex

Chciałem o tym napisać, ale przejrzałem forum i widzę, że mnie ubiegłeś ;)
Strzelał na starcie i gratulował na mecie. Ja czytałem o Nim w czasie filmu bo byłem ciekaw czy nie umarł czasem z wycieńczenia i były zdjęcia, więc jak pojawił się w filmie od razu Go poznałem.
Film bardzo, bardzo dobry, dałem mu 9, a rzadko się to dzieje hehe. Pół roku temu oglądałem "Gwiazdy" z Mateuszem Kościukiewiczem, tam również Adam Woronowicz grał policmajstra ;)

ocenił(a) film na 8
Shaker82

W czasie filmu? Czyli irytowałeś innych światłem telefonu...? ;>>

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones