PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 191
ocen
8,0 10 1 103191
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Na film zabrała mnie żona twierdząc, że jest dobry ale po pierwszych scenach z życia ćpunów myślałem że zejdę. Melina narkomanów, staczanie się dzień po dniu i powolne ich schodzenie ze świata żywych jest naprawdę ciężkim ale rzeczywistym przeżyciem. Dopiero po tym początku zaczyna się piękny film o wychodzeniu z najgłębszego dołka życiowego o bezinteresownej pomocy lekarki i opiekunów ośrodków, twardych zasadach i walce ze swoimi słabościami nie poprzez jakieś gumy do żucia czy wizyty terapeutów ale przez walkę w sporcie. Coś pięknego coś fantastycznego i przede wszystkim bardzo budującego! Film dla wszystkich jak osiągać cele jak być twardym jak walczyć ze swoimi słabościami i jak to wpływa na nasze otoczenie. Duże brawa za scenariusz wykonanie i zdjęcia!

ocenił(a) film na 9
BlackJackWro

A jednak te szalone sceny z ćpunami też mają wartość z cyklu jak nie dać się zapędzić w taki róg. Myślę, że każdy młody człowiek powinien iść z rodzicem na tej film.

Maja_90

czy na ten film moze isc 15 latek? czy raczej jest to film dla doroslych?
dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
kris114

Hmm myślę, że spokojnie może iść, z dorosłym oczywiście. Sądzę, że w internetach nie takie rzeczy młodzież młodsza widziała ;)

ocenił(a) film na 8
BlackJackWro

Skoro nedzny i mocno sredni POKOT powstal w tym samym roku i w tym samym roku mial premiere to dlaczego swietnie oceniony przez krytyke i widzow NAJLEPSZY nie zostanie wyslany jako polski kandydat do Oscara? Przeciez sa szanse by zrezygnowac z POKOTU i wyslac ten film do konkursu... Dlaczego tak jest???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones