PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632368}

Największy z cudów

El gran milagro
5,6 1 458
ocen
5,6 10 1 1458
Największy z cudów
powrót do forum filmu Największy z cudów

Obraza uczuć religijnych.

użytkownik usunięty

Twórca tego żałosnego dziełka, świadomie wystawił kościół oraz wszystkich wiernych na pośmiewisko. Bruce Morris jest odpowiedzialny, za zatruwanie umysłów młodzieży bajką o Denverze, ostatnim dinozaurze. Czy chcemy, aby za Chrześcijańskie kino odpowiadały osoby propagujące zakłamaną teorię ewolucji i wiarę w dinozaury? Nie chcemy.

Przesadzasz, i to grubo. Też jestem chrześcijanką, ale jeśli ktoś "wystawia wszystkich wiernych na pośmiewisko" to prędzej takie osoby jak Ty a nie twórcy filmowi. Co z tego, że Morris ileś lat temu współtworzył tą serię o dinozaurach? Równie dobrze możesz zjechać kogokolwiek, kto w swojej karierze wystąpił czy zrealizował film komercyjny, fantastyczny itp., a potem o treściach religijnych lub w odwrotnej kolejności. To chyba dobrze, że ludzie zajmują się różnymi rzeczami, a nie cały czas na jedno kopyto?
I tak na przyszłość, wypowiadaj się tylko we własnym imieniu, a nie używaj liczby mnogiej.
A jak już mówimy o obrazie uczuć religijnych, to ja piszę Kościół trochę inaczej niż Ty, no wiesz, z szacunkiem.
Pozdrawiam.

gogo224

Gdy ktoś jest trollem, czasem trudno to zobaczyć, jest jakieś wytłumaczenie, ale epistoła oburzenia...?

edi_nie_oglada_filmow

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem- twierdzisz, że ja jestem trollem? Bo to, że John_Doe666 nim jest to więcej niż pewne.

gogo224

Prawo Poego :)
Jesteś pewna, ale i tak smarujesz odpowiedź?

edi_nie_oglada_filmow

Jak mam ochotę, to "smaruję".

gogo224

A gdzie obejrzałeś ten film?

wilczekstepowy

Na YouTube jest, ale jak oglądałam to były tylko wersje po angielsku, no i oryginalna, hiszpańska. Może teraz ktoś już dodał polską, nie sprawdzałam. :)

Przykro mi, ale w Denverze ostatnim dinozaurze nie ma nic nie zgodnego z chrześcijańską ideą, ponieważ pokazuje, że dinozaury mogą żyć razem z ludźmi, co przeczy teorii darwinizmu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones