PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602100}

Napaść

Secuestrados
5,8 2 509
ocen
5,8 10 1 2509
Napaść
powrót do forum filmu Napaść

10/10

ocenił(a) film na 9

film kozak tyle w temacie

agahub37

!!spojlery uwaga!!!

kozak ? bo co ? bo brutalne sceny, bo dobre aktorstwo ?
bo bez happy endu ?
w takim razie 75% filmów to dla ciebie kozaki ? film dla mnie bez sensu. wpadli, zrabowali, zgwałcili, zabili i koniec. żadnego morału, żadnej kary,zemsty, nic.
wytłumacz mi ,dlaczego uważasz że kozak film?

ocenił(a) film na 9
czupurny

a ty mi dlaczego nie? zajebisty trzyma w napięciu i tyle.

agahub37

zgoda, trzyma w napięciu. a potem ktoś przychodzi, przekłuwa balon i film się kończy. wpadli, zrabowali, zgwałcili, zabili i koniec. żadnego morału, żadnej kary,zemsty, nic.

ocenił(a) film na 9
czupurny

i o to w tym chodzi, nie zawsze jest zemsta, jeden zginął drugi oberwal trzeci uciekl, proste. moze tak zrobili zeby kontynlowac w jakis sposob?

agahub37

nie wiem jak Ci to wyłożyć prościej, bo nie jestem dobry z polskiego. w tym filmie brakowało jakiejś pointy, jakiegoś rozwiązania fabularnego. kończy się w połowie.
kontynuacja? proszę Cię..

ocenił(a) film na 9
czupurny

to ile bys mu dal? dla mnie 9/10 podobal mi sie i tyle

ocenił(a) film na 7
agahub37

Ja mu daje 7/10. Dobry pomysł, wciąga i "trzyma w niepewności". Nie podobało mi się jedynie ujęcie kamery (dwa obrazy obok siebie) i gra dziewczyny. Może i wczuła się w rolę, ale jak dla mnie za bardzo "sapała" poza tym film OK.

agahub37

Jedyne napięcie jakie ten film we mnie wywołał to napięcie związane z pytaniem kiedy się on zakończy. Film ten jest nudny i przewidywalny ( od razu wiedziałam, że prezent od teściowej zagra jakaś większą rolę a tatuś w coś w końcu uderzy). To już Anatomia strachu trzyma w większym napięciu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
agahub37

czemu zmieniłeś(aś) swoją ocenę jeżeli w temacie piszesz 10\10
proponowałbym najpierw samemu(ej) udać się do lekarza i zbadać sobie głowę ,a nie obrażać innych którzy mają odmienne zdanie

ocenił(a) film na 4
stella25

oglądałem wersję amerykańską i po zachęcających komentarzach na tamtym forum skisiłem się na ta wersję ...
no i tyle by było w temacie ,film nie trzyma w napięciu ,troszkę nie do końca logiczne zachowanie bohaterów ,w ogóle nie wiadomy powód napadu i w sumie nie wiadomo czy coś cennego ukradli oprócz tych pieniędzy z bankomatu (co i tak zapewne dużo nie było )
na siłę ukazują nam brutalność napastników co według mnie wcale nie ulepszyło filmu ...
idzie go obejrzeć ale żeby się nim zachwycać

ocenił(a) film na 9
Tibn

po miesiacu odpisujesz?\
a jaka jest niby wersja amerykanska?? chyba nie ma kilku wersji jednego filmu czlowieku

ocenił(a) film na 4
agahub37

po miesiacu odpisujesz?\ a co to ma do rzeczy kiedy kto odpisuje
Anatomia strachu amerykańska wersja

ocenił(a) film na 9
Tibn

no anatomia strachu tez super

ocenił(a) film na 9
Tibn

tylko nie powiedzial bym ze to amerykanska wersja,. dwa rozne filmy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

dokładnie, ja również nie rozumiem jak można ocenić poważny (mam na myśli, że nie jest to komedia/parodia/satyra itp) film 9/10 czy 10/10 gdy ma multum błędów i mega kretyńskich zachowań. Tak dla przykładu, żeby nie być gołosłownym: córka uciekając zamiast otworzyć po prostu okno i spi***olić, zamyka się w WC skąd nie ma oczywiście drogi ucieczki - WTF???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones