PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602100}

Napaść

Secuestrados
5,8 2 509
ocen
5,8 10 1 2509
Napaść
powrót do forum filmu Napaść

dorżnął te skrzeczące kury. Ciekaw jestem jak wyglądała praca na planie. Czy reżyser powiedział przy kręceniu drugiej połowy filmu: "teraz tak bez przerwy szczekaj i kwicz jak hybryda psa i świni, wiesz, oddychaj przeponą. Będzie artistiko"?

użytkownik usunięty
draugr

Daj spokój oskar dla osoby, która to zniosła... Dźwięk podkręcony na skrzek tak mocno, że uszy wysiadały... Dawno nie kibicowałem oprawcom ale tu sytuacja sama się wyklarowała.. Szkoda jedynie młodego, który przypadkiem się znalazł w stadzie wron... Końcówka podnosi bardzo film..

ocenił(a) film na 6

Hej ale tak patrząc obiektywnie to nie wiadomo kto jak by się zachował w takiej sytuacji fakt pierwsze minuty dobre film nabierał impetu... Póżniej w istocie zastanawiałem się kto tyle czasu może krzyczeć wrzeszczeć... No już tak zbliżając się do końca będąc świadkiem czegoś takiego każdemu by odwaliło więc wtedy się dość realistycznie zachowywały. Jednakże ktoś kto wybrał muzyczkę sielanka, na napisy końcowe powinien zwrócić uwagę że to ten drugi utwór lepiej pasował ;D

użytkownik usunięty
SaoSin

Po tej sytuacji na końcu gdy wyszła i zobaczyła ojca i matkę zabitą wtedy rozumiem taki szok ale nie wcześniej.. I co najważniejsze nie tak długo... Skrzeczeć można ale film jest filmem i pewne sceny można zrobić lepiej a ta odbierała chęć oglądania... Kto wie może ktoś by tak skrzeczał ale ogląda się to źle..

ocenił(a) film na 6

No do takich samych wniosków doszedłem, film nawet budował niezły klimat momentami gdyby nie te krzyki potem przez 15 minut ;d

ocenił(a) film na 8

Jakby Ci kolego ktoś zerżnął dupę , to ciekawe czy byś nie skrzeczał. Zwróć uwagę co ta bohaterka przeżyła , mając paręnaście lat. W sumie masz rację , mogła się popłakać na początku filmu ,a później bez żadnego problemu zacząć sobie np. spokojnie oglądać telewizję.Matkę jej zgwałcili na jej oczach - żaden problem! Nic się nie dzieje .Bardzo ciekawe rozumowanie... ehhh

ocenił(a) film na 9
rozalcia1988

Doskonale powiedziane. Raz na jakiś czas wchodzę sobie na profil tego filmu, wciąż zaskoczony tragiczną średnią ocen, i najlepsze w tym jest to, że w tematach ludzie często narzekają na jęki i wrzaski ofiar. Jestem ciekaw jak byście reagowali, szczególnie będąc kobietą na to jak ktoś Wam się nagle wpie...dzieli na chatę, poniżając i torturując psychicznie i fizycznie członków Waszej rodzinie. Pewnie pełen luzik c'nie? Film jest cholernie realny i za to go lubię.

ocenił(a) film na 9
draugr

Za dużo by tu pisać. Uważam, że film w idealny sposób przedstawia brak równości między ludźmi niezorientowanymi a widzącymi metody działania obecnych relacji między ludzkich. Po prostu lew polujący na gazelę. Z tym, że w świecie ludzi i gazela może narodzić się lwem lecz nie musi umieć tego wykorzystać.

ocenił(a) film na 9
Pharmer

wie ktos czemu nie moge ocenic filmow?

ocenił(a) film na 5
vic7

nie zasługujesz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones