PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602100}

Napaść

Secuestrados
5,8 2 508
ocen
5,8 10 1 2508
Napaść
powrót do forum filmu Napaść

O co chodzi na początku filmy,ten gość z torbą na głowie,dzwoni do córki ,chyba coś mi
umkneło

ocenił(a) film na 10
qwerty123321

Obejż jeszcze raz

ocenił(a) film na 8
Lenkaaaa

wlasnie tez cos mi nie pasuje moglby ktos wyjasnic bo nie wiem czy dobrze zrozumialam wszystko?

ocenił(a) film na 3
mysia69

pewnie to jakaś sytuacja z wcześniejszego porwania taki prolog, masa filmów ma taki wstęp.
Ogólnie film dość średni, bardzo mierna realność zachowań postaci, słaba gra aktorska, denerwująca praca kamery.
3/10

ocenił(a) film na 5
qwerty123321

Ja też tego nie ogarniam, obejrzałem drugi raz i ta scena nie ma sensu:/

ocenił(a) film na 7
qwerty123321

Nic Ci nie umknęło. Przypuszczalnie to zwykła "zmyłka" reżysera, bez żadnego związku z dalszą akcją. A może to koszmarny sen głowy rodziny już po tych wszystkich przeżyciach? Nie wiadomo. Interpretacja należy do widza.

ocenił(a) film na 5
Heatseeker

Też bym chciała wiedzieć o co chodzi z tą pierwszą sceną.. Specjalnie po to tu weszłam :D
Ale wiem jedno - kolega "Heatseeker" chyba się myli, bo głowa rodziny (ani nikt z rodziny) nie przeżył.

ocenił(a) film na 7
Karoska

No tak, masz rację. Chyba że to był koszmar zza światów :D

ocenił(a) film na 7
Heatseeker

to tylko wstep i scena z poprzedniego napadu nie widze tu niczego co ciezko zrozumiec. W tej pierwszej scenie to zupelnie inny facet

ocenił(a) film na 5
zephon666

Co nie zmienia mojego zdania, że scena była bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Karoska

a jak dla mnie ta pierwsza scena to jeden z mocniejszych punktów filmu,bo wprowadza widza w błąd,oszukuje,i nie wazne czy to było wcześniej ,czy pozniej ,to czekamy aż fabuła dotrze gdzieś w okolice tego miejsca ,a tu dupa....i za to duzy +

qwerty123321

Przejrzałam film, faktycznie na początku jest inny koleś. Dzwoni do Dani, a w głównej fabule była Isa. Resztę dopowiadajcie sobie sami. To, co jednak mnie zaciekawiło, czy najęty do przeprowadzki mężczyzna z plastrem na głowie, był młodym na pastnikiem? Tym "dobrym"? Jeśli, to co się tak krzywił, jak silny napastnik poderżnął gardło strażnikowi? Efekty robią wrażenie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones