PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602100}

Napaść

Secuestrados
5,8 2 509
ocen
5,8 10 1 2509
Napaść
powrót do forum filmu Napaść

podobne jak cholera, a Amerykance lubia swoje wersje wszystkiego krecic..

ocenił(a) film na 10
Seba24

Dzięki. Właśnie zastanawiałem się nad filmem/filmami i tej "Anatomii strachu" z Cage nie widziałem w całości. Początek mi się nie podobał więc nie wiem co jest dalej, lecz przeglądając teraz trailery na YT to nie o ten film mi chodzi. Różnią się jednak. Bardziej podobny jest:
Mother's Day
wiem, że oglądałem coś w tym stylu jeszcze. Być może był to film z Ameryki Środkowej/Południowej gdyż Hiszpanie kręcą nowe wersje hitów, tak samo jak Amerykańce reszty świata.

ocenił(a) film na 8
Seba24

Po przeczytaniu fabuły , tez mi się skojarzyło z Anatomią Strachu, ale tak jak wmbco zauważył bardziej przypomina Dzień Matki.Końcówka była naprawdę świetna.Wiedziałem że będzie ciekawie ale nie aż tak:)

santini24

Skoro mówisz, że tak dobry to muszę rozpocząć poszukiwania. "Anatomie Strachu" widziałem i "Dzień Matki" też. Ten pierwszy to istne
nieporozumienie, kupa gówna, zaś "Dzień Matki" był świetny, ale zakończenie tragiczne.

ocenił(a) film na 8
Brum_Brum_

Ja mam podobne odczucia co do Anatomii Strachu, Dzień Matki podobał mi się ,( na filmwebie pod tytułem Powrót Zła nie wiedzieć czemu:) ) ze względu na sentyment do Rebeccii de Mornay i jej niezapomnianej roli w Ręce nad Kolyską. Napaść może ma troche minusów ale ja lubie takie filmy ,Francuskie, Hiszpańskie czy Angielskie thrillery są dla mnie dużo lepsze niż Americanskie

santini24

Ja też nie trawię Amerykańskich produkcji. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale ogólnie to już nie to samo co kiedyś. Co do Angielskich produkcji, to polecam Ci koniecznie serial "Życie na Marsie" tylko wersję UK. Nie zmyl go z kiepskim remake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones