PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8022}

Narkomani

The Panic in Needle Park
7,3 8 664
oceny
7,3 10 1 8664
7,8 5
ocen krytyków
Narkomani
powrót do forum filmu Narkomani

polecam przesłuchać tą płyte pare razy, wtedy film robi się ciekawszy :)

http://respecthh.pl/czytelnia/cykle-rhh/item/496-wehikuł-czasu-

ocenił(a) film na 10
armmaster

no chyba sobie żartujesz?... specjalnie wysłuchałem całość w nadzieji. pozycja beznadziejna jak dla mnie a na dodatek na pewno bardzo słabo a raczej w ogóle nie podkreślająca charakteru i klimatu tego filmu, moim zdaniem genialnego. paskudny wokal który sprawia że bolą uszy, podkłady też słabe, tylko z bodajże utworu twarze można by było co kolwiek wyciągnąć, gdyby wydobyć sam podkład bez tego śmiesznego rapsu i bitowania, choć i tak nie warte to by było zachodu imo. ZDECYDOWANIE NIE JEST TO POZYCJA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ADEKWATNA DO TEGO FILMU, a w moim mniemaniu w ogóle NIE NADAJE SIĘ DO SŁUCHANIA. I nie zależy mi na tym aby URAZIĆ AUTORA wcześniejszej wypowiedzi, proszę pamiętać, że po prostu wyrażam swoje zdanie.

ocenił(a) film na 8
ESPEE_o_O

a ile razy przesłuchałeś tą płyte? jak przesłuchałeś raz to nie przesłuchałeś wcale... mi ten album podszedł dopiero po 10 przesłuchaniu, z polskim rapem tak jest, że trzeba dużą ilość razy przesłuchać, żeby zrozumieć i polubić :)

armmaster

pomyliłeś filmy. tej płyty słucha się po obejrzeniu Natural Born Killers:3

ocenił(a) film na 8
drgh

jak najbardziej dotyczy się również tego filmu :)

armmaster

haha. chyba okładka synu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones