PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 689
ocen
6,2 10 1 5689
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

80/100 pkt.

ocenił(a) film na 8

Według mnie film bardzo dobry ( nie -fajny, a bardzo dobry). Lubię filmy które ciągną się długo i wszystko w nich dzieje się spokojnie, powoli, cicho, bez zbędnych szumów i szalonych zwrotów akcji. Nicole Kidman, jest po Meryl Streep jedną z najbardziej utalentowanych aktorek, więc każda jej rola jest wspaniała. Bardzo mi się podobali wszyscy inni aktorzy, sceny, ujęcia i muzyka - wspaniała. Chwała im, że nie wsadzali jakiejś badziewnej muzyki jak to się dzieje w innych filmach, do każdej sceny, żeby zrobić wrażenie na widzach. Najprostrze rozwiązania są najlepsze. Nie mogę powiedzieć, że film na 100 pkt otrzymuje 100 bo trochę mi tam czegoś brakowało, nie jestem pewna czego. Myślę, że film powinien być trochę dłuższy, bo niektóre żeczy były jakby uciętę. Nie jestem za wyjaśnianiem wszystkiego, ale tutaj akurat mam jakiś niedosyt. Ale cóż;P Dla mnie i tak naprawdę dobry film, wciągnął mnie po pierwszej minucie, świetny początek i bardzo dobry koniec, Nikole jest poprostu mistrzynią w swoim fachu. Dla wszystkich wielbicieli filmu polecam DOGVILLE ( Lars'a von Trier'a ), który jest moim ulubionym filmem i uważam, że to mistrzostwo świata ;P
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones