PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 685
ocen
6,2 10 1 5685
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

Jest to film z gatunku niebywale ambitnych, nie chce być słodki, ani tragiczny. Liczy się tu każde słowo. Przez półtorej godziny trzeba tu słuchać każdego słowa. Tylko wtedy zrozumiesz w czym leży siła tego filmu. A ja od razu pozwolę sobie na to odpowiedzieć. W genialnym scenariuszu. Świetnie zagrane role tylko usugestywniają jego wagę, wagę nie do udźwignięcia dla miłośników disco polo i Gladiatora. A więc jest to film dla bardzo wąskiego grona, koneserów. Trzeba mieć świadomość właśnej niewiedzy i niewypisywać głupot tylko dla tego, że można lepiej piejcie z zachwytu nad Gladiatorem, Matrixem czy innym mało ambitnym barachłem które, swoim pozorem elitarności skusił tak wiele osób.Jeżeli ten film jest dla Ciebie nudny to obejrzyj sobie Pulp Fiction, a jeśli uważasz, że każdy film powinien być dynamiczny to się zastrzel, pierwszy przyślę wiązankę.

ocenił(a) film na 7
wasal77

Wasal77 ma rację,film zdecydowanie nie dla zwolenników Disco Polo i Matrixa,czyli nie dla około 70% 'widzów' i 'słuchaczy'...choć 'Gladiatora' w tym gronie bym nie umieścił....'Narodziny' to film znakomity,swietna jak zawsze(prawie zawsze)Nicole,znakomita muzyka,bardzo dobre zdjęcia,niesamowity nastrój,wciągająca historia,no i trening dla szarych komórek....Zdecydowanie film dla wyrobionego widza.....

ocenił(a) film na 4
tomekongdelta

ta...i jak zwykle na filmwebie panuje tolerancja i możliwość wygłoszenia swojej opinii bez zbierania obelg.

Jeśli dla was ktoś, komu film się nie podoba jest od razu ograniczony, głupi itd to gratuluję poziomu.

Nt. filmu się nie wypowiem, bo jestem właśnie w trakcie oglądania.

ocenił(a) film na 7
wasal77

Po obejrzeniu tego filmu wiem o czym mówił Wasal. Strasznie dziwny i tajemniczy, pomimo prostoty swojej fabuły był mega wciągający, miał w sobie coś tak dziwnego, poruszającego... Choć nie powiem, scena w wannie była troszkę niesmaczna no i ogólnie motyw łączenia dziecka z kobietą no ale to jeszcze bardziej powodowało tajemniczość atmosfery. Choć zaskakujący ale nietypowy i myślę, że dobry, nawet bardzo a raczej dziwnie dobry.

ocenił(a) film na 9
imees

Ja uwielbiam "Narodziny". Widziałem go 5-6 razy może, i chętnie do niego wrócę kiedyś, ale "Matrix" i "Gladiator" też bardzo mi się podobał. :-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones