PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 685
ocen
6,2 10 1 5685
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Nie wiem co mogło się podobac w tym filmie. W filmie przez prawie 1h40min nic się nie działo, wyciagnięte do bólu sceny zbliżeń, fabuła tragiczna, ogólnie patologia. Wytrwałem tylko dlatego że dziewczyna nie chciała bym zasnął i mnie przy życiu podtrzymywała. Ludzie nie ogladajcie tego. Dla mnie dno

ocenił(a) film na 4
solek

Zgadzam się, ja dałam 4/10 bo podobało mi się jak grała Nicole ale film jest do niczego. Może go niezrozumiałam ale wydał mi się poprostu głupi. Skoro ten chłopak jednak nie był jej mężem to jak ona mogła go kochać? A nawet jak mu już uwierzyła to te sceny kiedy np siedzą razem w wannie są straszne. Poprostu odrażające.

Ellen_Grace

Dokładnie, to jest nienaturalne, ze tak szybko dałą sie omamić jakiemus gówniarzowi, ktory wg mnie nic takiego nie robił co by mogło spowodowac u niej takie zachowania. Sztuczne, a scena w wannie i kilka innych faktycznie, nie dośc ze bez sensu, bo normalna kobieta by tak nie zrobila, to faktycznie nie na miejscu.

lemonman

Właśnie obejrzałam. Tragedia. Wymyślona historyjka, słabo zagrana, Kidman umie grać lepiej. Obchodzić z daleka.

ocenił(a) film na 3
solek

Co mogło się podobać w tym filmie? Początkowa scena, jak Sean biegnie, jak dla mnie świetna. Poza tym to niewiele.

ocenił(a) film na 4
wczorajszy

Nie wytrwałam do końca tego filmu,też uważam ,że byłnudny ,sztuczny i momentami wręcz chory,ale dla mnie jeden plus świetnie dobrana muzyka,taka wręcz psychodeliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones