PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 689
ocen
6,2 10 1 5689
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

dobry

ocenił(a) film na 8

film, świetna nicole kidman.szczerze mówiąc pozostawił mnie w lekkiej niepewności i jako jeden z niewielu filmów zmusił mnie do odrobiny refleksji

użytkownik usunięty
satriani

NICOLE KIDMAN ZAWSZĘ JEST ŚWIETNA. JAK OCENIASZ TEN FILM BO JA GO JESZCZĘ NIEOGŁĄDAŁEM ALE MAM ZAMIAR GO KUPIĆ MYŚLĘ ŻĘ WARTO ALE SĄ RÓŻNE ZNIECHĘCAJĄCE OPINIE OPINIE O TYM FILMIE. WIDZĘ ŻĘ TOBIĘ SIĘ PODOBAŁ odp...

ocenił(a) film na 8
satriani

no wiesz, to że mi się podobał nie oznacza że tobie też będzie bo są różne gusta.Znam ludzi którzy oceniają 1/10 takie świetne filmy jak Braveheart, Skazani na Shawshank, Rain Man itp.Ale z mojej strony naprawdę mohe polecic ten film.Z początku może wydawac się troche nudnawy, ale po filmie musisz zastanowic sie przez chwile: co ty sam tak naprawde o ,,TYM'' myslisz(przynajmniej ja tak miałem).Tak czy inaczej miłego oglądania :)

użytkownik usunięty
satriani

JA LUBIE FILMY KTURE DAJĄ DŁUŻO TO MYŚLENIA LUBIĘ DRAMATY NP: A.I.SZTUCZNA INTELIGENCJA, GODSEND, POTĘGA STRACHU, PURE, OLIVER TWIST, UWIĘZIONA WE ŚNIE I WIELE INNYCH O TEJ TEMATYCE. ZAWSZE JAK OGŁADAM JAKIŚ FILM TO W NOCY PRZY ZGASZONYM ŚWIETLE W WIELKIM SKUPIENIU I JAK OGŁADAM TAKI FILM CO DAJE DUŻO DO MYŚLENIA I DO ROZUMIENIA TO LUBIĘ NAJBARDZIEJ. CZASAMI KTOŚ KTO DAJĘ OCENĘ 1/10 TO NIEROZUMIĄ ALBO NIECHCĄ ZROZUMIEĆ FILMU. KUPIĘ TEN FILM I ZOBACZĘ BO MA BARDZO DOBRE RECENZJE. MYŚLĘ ŻE MI SIĘ MI SPODOBA. POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones